• چهارشنبه ۲۶ بهمن ماه، ۱۳۹۰ - ۱۱:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9011-15114-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : ----

مديرعامل سازمان بهسازي و نوسازي بافت فرسوده کرمانشاه:

همه پروژه های خیابان مدرس توجیه اقتصادی سرشار دارند

جلسه شورای سازمان نوسازی و بهسازی بافت فرسوده شهر کرمانشاه با حضور مهندس هاشمی استاندار کرمانشاه و  جمعی از اعضاء امروز (26 بهمن ماه)در استانداری کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، در این جلسه مهندس بهرام اسماعیلی مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی بافت فرسوده کرمانشاه با بیان اینکه خيابان مدرس که 1840 متر طول و 20متر عرض دارد از ميدان آزادي آغاز شده و تا ميدان جهاد امتداد مي يابد،گفت: طول اين خيابان به 56بلوک با کاربريهاي مختلف تقسيم شده است.

مدير عامل سازمان بهسازي و نوسازي بافت فرسوده شهر کرمانشاه در ادامه با اشاره به اینکه  تعریض خيابان مدرس از سال 1385آغاز شده است، گفت:  هم اکنون 28 پروژه در این خیابان در حال احداث است و هشت پروژه نیز به بهره برداری رسیده است.

اسماعيلي يادآور شد: شهرداري کرمانشاه در تلاش است که بتواند به نحوي موانع پيش روي تعريض خيابان مدرس را مرتفع ساخته تا بتوانيم کارها را سريعتر انجام دهيم.

وی تصریح کرد: هدف ما از انجام پروژه های عمرانی در خیابان مدرس درآمد زایی نیست، بلکه تعریض هرچه سریعتر این خیابان است.

مديرعامل سازمان بهسازي و نوسازي بافت فرسوده شهر کرمانشاه تاکید کرد: همه پروژه های خیابان مدرس که بخشی از آن با مشارکت بخش خصوصی در حال انجام است دارای توجیه اقتصادی سرشار است و کاملا مرقون به صرفه می باشد.

وی در ادامه از آغاز پروژه پارسیان در هفته آینده خبر داد و گفت: این پروژه با مساحت 1846 متر، 21 هزار متر زیر بنا خواهد داشت.

اسماعیلی در پایان تاکید کرد: ما تلاش می کنیم بافت فرسوده هرچه سریعتر احیا شود.

 گفتنی است: در پایان این جلسه بودجه 18 میلیارد و 930 میلیون تومانی سازمان بهسازی و نوسازی بافت فرسوده شهر کرمانشاه در سال 1391 مصوب شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: