• یکشنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۸۹ - ۱۱:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 895-5814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کیهان کلهر در گفت و گو با ایسنا:

استان کرمانشاه سرشار از استعدادهای شگفت انگیز است

کیهان کلهر، کرمانشاه را شهر شعر و ادب و هنر دانست و گفت: در دامان این استان همواره شعرا، نویسندگان و موزیسین های بزرگی تربیت یافته و زندگی کرده اند.

این هنرمند سرشناس کرمانشاهی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، با تاکید بر اینکه سالهای اول زندگی ام را در این شهر بوده ام و در سال های 56 و 59 نیز با رادیو کرمانشاه همکاری داشته ام، تصریح کرد: من اهل کرمانشاه هستم و مردم آنجا را می شناسم و می دانم که مردم کرمانشاه چقدر با موسیقی آشنا هستند و چقدر به آن علاقه دارند.

وی با بیان اینکه متاسفانه در این سالها چندان ارتباطی با کرمانشاه نداشته ام اظهار اشت: چند سال پیش به کرمانشاه آ مدم و در آنجا استعدادهایی دیدم که تاکنون در کمتر جایی دیده ام.

این نوازنده کمانچه استعدادهای هنر موسیقی در کرمانشاه را عجیب و غریب و باورنکردنی دانست و گفت:بسیار دوست دارم که فرصتی پیش بیاید تا به کرمانشاه بیایم و آنچه را که طی این سالها آموخته ام با همشهریانم قسمت کنم.

کلهر همچنین پیرامون اجرای کنسرت موسیقی در استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: بعداز اجرای برنامه در تهران، شیراز و کرمان اجرای برنامه درشهرهای دیگر ایران را مدنظر دارم که قطعا کرمانشاه در اولویت خواهد بود.

وی اضافه کرد: اگر برای گرفتن مجوز با مشکلی روبرو نشوم بعداز رمضان چند شب در کرمانشاه و برای همشهریانم کنسرت می گذارم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: