• جمعه ۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-184-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار کرمانشاه:

عملکرد وزارت ارتباطات درخشان است

استاندار کرمانشاه گفت: عملکرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالهای اخیر درخشان بوده است.
 
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اسدالله رازانی در نشست شورای اداری استان که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، اظهار کرد: هر آدم منصفی قضاوت می کند که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه اصلی مسئولیتش چه در سطح کشور و چه در سطح این استان درخشان عمل کرده و در کنار مسئولیت اصلی اش به حوزه ایجاد اشتغال در بسترICT نیز ورود پیدا کرده است.

رازانی با بیان اینکه مشکل اصلی استان موضوع بیکاری است، گفت: استان در حوزه ICT استعداد فوق العاده ای دارد و در دانشگاه رازی و جهاددانشگاهی نیز کارهای خوبی انجام شده است.

وی با بیان اینکه در سفر رییس جمهور به استان 12 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل ساختمان پارک علم و فناوری استان به تصویب رسید، گفت: تکمیل این پروژه اعتبار بیشتری می خواهد که انتظار داریم وزارت ارتباطات در این خصوص به استان کمک کند.

رضا رحیمی معاون استانداری کرمانشاه نیز گفت: در این دولت 750 میلیارد تومان در حوزه ICT در استان سرمایه گذاری صورت گرفته که بی نظیر است.

وی افزود: با زیرساخت های ایجاد شده، استان آماده جهش در حوزه فناوری و دانش بنیان است.

رحیمی به فعالیت های پارک علم و فناوری استان اشاره کرد و گفت: 470 شرکت تحت پوشش این مجموعه قرار گرفته اند که حدود 50 درصد آنها در حوزه ICT فعالیت داشته اند.

وی با بیان اینکه استان بلحاظ ظرفیت های استانی در حوزه ICT وضعیت خوبی دارد، گفت: با توجه به زیرساخت های فراهم شده شرایط برای فعالیت این افراد مهیاست.

معاون استاندار کرمانشاه رفع مشکلات زیرساختی  بازار چه های مرزی استان، کمک پست بانک به ایجاد اشتغال در روستاهای استان، تمرکز زدایی فعالیت های حوزه ICT از مرکز را از خواست های استان عنوان کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: