• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-7284-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه:

باید تلاش کنیم قطارشهری کرمانشاه تا "میدان آزادی" زودتر به نتیجه برسد

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با بیان اینکه پروژه قطار شهری کرمانشاه نسبت به بسیاری از استان‌های دیگر از نظر اعتبارات و پیشرفت فیزیکی جایگاه بهتری دارد، گفت: باید تلاش کنیم این پروژه حداقل تا میدان آزادی زودتر به بهره‌برداری برسد.

عبدالرضا مصری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به جلسه روز گذشته(یکشنبه) مجمع نمایندگان استان کرمانشاه پیرامون موضوع قطار شهری، اظهار کرد: خوشبختانه مدیران این پروژه در استان دلسوزانه پیگیر هستند و از آنها قددرانی داریم.

وی افزود: این پروژه اکنون در وضعیت نرمال قرار دارد و نسبت به بسیار از استان‌های دیگر کشور هم از نظر پیشرفت فیزیکی و هم اعتبارات، با توجه به محدودیت منابع و بودجه‌ای که دولت دارد، روند پیشرفت خوبی دارد.

نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مجموع انتظار بیشتری از پروژه داریم و رضایت کامل نداریم، تاکید کرد: مجمع نمایندگان هم این پروژه را خصوصا از بعد اعتباری و تخصیص منابع با جدیت پیگیری می‌کند.

مصری معتقد است، باید با همکاری یکدیگر تلاش کنیم قطار شهری کرمانشاه در کوتاهترین زمان حداقل در مسیر تا میدان آزادی به بهره‌برداری برسد.

وی خاطرنشان کرد: البته پیشرفت پروژه به عوامل متعددی مانند اعتبارات، تامین واگن و ریل و ...
بستگی دارد و از همین رو نمی‌توان زمان دقیق آن را مشخص کرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با بیان اینکه مقرر شده از محل فاینانس هم برای این پروژه و هم سایر پروژه‌های کشور اعتباراتی تامین شود، یادآوری کرد: تلاش می‌کنیم سهم کرمانشاه از این اعتبارات فاینانس حفظ شود.

مصری تعامل بین مجمع نمایندگان و مدیریت استان را برای پیشبرد پروژه‌ها و رایزنی برای جذب اعتبارات بیشتر برای پروژه‌هایی مانند قطار شهری ضروری دانست و تصریح کرد: متاسفانه مدیریت استان کمتر علاقمند است که از ظرفیت مجمع نمایندگان استفاده شود و این امر باعث می‌شود نتوانیم در بسیاری از موارد به نتایج مطلوبی برسیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: