• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-31114-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

طراحی نقشه "اخاذی" از کارکنان ادارات کرمانشاه در زندان!

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از انهدام یک باند حرفه‌ای "اخاذی" خبر داد و گفت: سرکرده این باند حین طراحی نقشه‌های اخاذی، به جرم کلاهبرداری در زندان مرکزی کرمانشاه به سر می‌برده است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ رضا شیرزادی اظهار کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه توسط افرادی مامورنما مورد اخاذی قرار گرفته، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری 18 سجادیه قرار گرفت.

وی افزود: با گسترش دامنه بررسی‌ها مشخص شد یک باند چهار نفره با استفاده از یک زن مأمورنما، کارکنان ادارات را مورد اخاذی قرار می‌دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه عنوان کرد: زن مذکور که قصد خروج از کرمانشاه را داشت، با انجام اقدامات اطلاعاتی شناسایی و در فرودگاه کرمانشاه دستگیر شد.

شیرزادی با اشاره به اینکه سرکرده این باند حین طراحی نقشه‌های های اخاذی به جرم کلاهبرداری در زندان مرکزی کرمانشاه به سر می‌برده، گفت: متهم پس از هماهنگی با مقام قضایی به کلانتری دلالت داده شد و با انجام بازجویی‌های تخصصی به بزه انتسابی اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه دستگیری دیگر اعضای باند نیز در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه قرار دارد، یادآور شد: متهمان به همراه پرونده تشکیل شده به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شده‌اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: