• دوشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-24814-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

فرمانده انتظامی کرمانشاه:

تردد زائران اربعین نیازمند ایمنی و امنیت است/ لزوم همکاری زوار با نیروی انتظامی

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: تردد زائران اربعین نیازمند ایمنی و امنیت است و تمامی پلیس‌های تخصصی از پلیس راه و راهور تا پلیس‌های عملیات، پیشگیری و اطلاعات از مدت‌ها قبل فعالیت‌های خود را برای پاسخگویی به این نیازها آغاز کرده‌اند.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سردار منوچهر امان‌اللهی در مراسم صبحگاه عمومی اظهار کرد: ماموریت پذیرایی و میزبانی همه جانبه از زائران اربعین، ماموریتی سنگین ولی مقدس و افتخار آمیز است که امسال با بازگشایی مرز خسروی نصیب استان کرمانشاه می‌شود.

وی افزود: مجموعه انتظامی استان کرمانشاه در دور رفت و برگشت سفر زائران با تمام توان آماده هرگونه همکاری و تبادل اطلاعات با انتظامی استان‌های همجوار برای برقراری نظم و امنیت است.

امان‌اللهی با اشاره به اینکه پیش بینی می‌شود امسال حجم ترددها بیش از سال‌های گذشته باشد، تصریح کرد: ماموریت انتظامی استان به دلیل حوزه جغرافیایی ویژه در اربعین امسال سنگین و قابل ملاحظه خواهد بود.

این مقام ارشد انتظامی استان خاطرنشان کرد: تردد زائران نیازمند ایمنی و امنیت است و تمامی پلیس‌های تخصصی از پلیس راه و راهور تا پلیس‌های عملیات و پیشگیری و اطلاعات از مدت‌ها قبل فعالیت های خود را برای پاسخگویی به این نیازها آغاز کرده‌اند.

امان‌اللهی افزود: تجارب سال‌های گذشته نشان می‌دهد ارتباط و تعامل با استان‌های همجوار برای جلوگیری از تشتت در تصمیم گیری‌ها و افزایش کارایی نیروها و امکانات گریز ناپذیر و لازم و ضروری است.

وی تصریح کرد: برپایی موکب‌های پلیس در شهرستان‌های استان و ارائه خدمات انتظامی، مشاوره‌ای و پذیرایی بخشی از اقدامات این نیرو در اربعین امسال خواهد بود و تا پایان مراسم نیز ادامه خواهد داشت.

فرمانده انتظامی استان یادآور شد: پلیس خادم مردم است و تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد که خدمتگزار لایقی برای آنان باشد، لذا امیدواریم زائران قانونمدار نیز در دور رفت و بازگشت، نهایت همکاری را با این مجموعه داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: