• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-22714-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کرمانشاه:

شهید بابایی‌ها و شهید دوران‌ها، رستم و سهراب‌های نسل انقلاب هستند

مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کرمانشاه با تاکید بر اینکه باید فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان انتقال داده شود، یادآور شد: باید این فرهنگ به شیوه‌ای جذاب انتقال داده شود تا اثرگذاری لازم را داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، بهرام فاضلی  در مراسم افتتاح نمایشگاه راهیان نور در کرمانشاه، اظهار کرد: برپایی اینگونه نمایشگاه‌ها باعث انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان می‌شود.

فاضلی اضافه کرد: باید تلاش کرد به هر نحوی که شده جوانترها با فرهنگ ناب ایثار و شهادت و زوایای مختلف آن آشنا شده تا فریب فضای رسانه‌ای غربی ها را نخورند.

مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کرمانشاه با انتقاد از اینکه نظام آموزشی برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت خوب عمل نکرده‌، اظهار کرد: اتفاقات رخ داده در جریان سال‌های دفاع مقدس آنقدر ظرفیت دارد که بتواند محور ساخت سریال های چند قسمتی بوده و در برنامه‌های زیادی به آنها پرداخته شود.

وی یادآور شد: امروز شهید بابایی‌ها و شهید دوران‌ها، رستم و سهراب‌های نسل انقلاب ایران اسلامی و نماد فرهنگی هستند.

فاضلی سپس با تاکید بر اینکه سیاست جمهوری اسلامی شاخ و شانه کشیدن برای دشمنان نیست، گفت: آن چیزی که معادلات دشمنان را به هم ریخته توان نظامی جمهوری اسلامی نیست، بلکه وجود تفکر از جان گذشتن در بین ایرانی‌ها است.

این مسئول اظهار کرد: امروز ورود ایران اسلامی به خاورمیانه در دفاع از حرم آل‌الله تمامی معادلات دشمنان را به هم ریخته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: