• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-22114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه:

باید از ظرفیت نخبگان و دانشگاهیان جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی بهره ببریم

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: باید از ظرفیت هیئت های اندیشه ورز متشکل از دانشگاهیان، نخبگان و فعالان اجتماعی در جهت گره گشایی از مسائل و آسیب های اجتماعی و فرهنگی بهره ببریم.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، محمدابراهیم الهی تبار در دومین جلسه هیئت اندیشه ورزان استانداری با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت های هیئت های اندیشه ورز در راستای مبارزه با آسیب های اجتماعی گفت: مبارزه با آسیب های اجتماعی در چارچوب وظایف دولت به تنهایی نیست و باید همه کسانی‌که دغدغه مسائل اجتماعی را دارند در این خصوص کمک کنند.

وی با بیان اینکه باید از ظرفیت هیئت های اندیشه ورز استفاده کنیم، افزود: این گروه ها با توجه به تجربیات و علم و فعالیتهای پژوهشی و تحقیقاتی که انجام می دهند، می توانند در راستای تصمیم سازی و برنامه ریزی صحیح در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی نقش بسزایی داشته باشند.

الهی تبار با اشاره به اهمیت مبارزه با آسیب ها و مسائل اجتماعی از نگاه مسئولین کشور گفت: در هیچ دوره ای به اندازه امروز دغدغه حل مشکلات اجتماعی بین مسئولین وجود ندارد و این یک فرصت طلایی برای کسانی است که دغدغه اجتماعی دارند.

وی افزود: باید بصورت مهندسی شده همه افراد جامعه را برای کمک به رفع معضلات فرابخوانیم.

وی تاکید کرد: اگر بتوانیم جامعه را خوب رصد کنیم و متناسب با وضعیتی که وجود دارد نسخه خوبی بپیچیم، آن وقت می توانیم در کارمان موفق شویم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: