• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-22914-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

جهت رسیدگی به مشکلات مردم

مدیران استان کرمانشاه فردا(پنجشنبه) به ثلاث باباجانی می‌روند

مدیران کل استان کرمانشاه، فردا(۲۶ بهمن) جهت رسیدگی به مشكلات مردم، در شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی حضور خواهند يافت.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، بهرام سلیمانی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری كرمانشاه با اعلام اين خبر اظهار کرد: برنامه ملاقات عمومی با مردم شهرستان ثلاث باباجانی با حضور تمامي مديران كل استان از ساعت ۹ تا ۱۳ فردا(پنجشنبه)برگزار می شود.

سليماني ادامه داد: مديران کل استان به منظور ‍پاسخگویی و بررسی مشکلات مردم در محل ادارات متناظر خود در شهرستان ثلاث باباجانی حضور خواهند يافت.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری كرمانشاه عنوان كرد: با این کار در وقت مردم و همچنين هزینه های ایاب و ذهاب به مركز استان صرفه جویی می شود. ضمن اینکه افراد کم توان نيز با سهولت بسيار بيشتری به مديران كل ادارات دسترسي پيدا مي كنند.

سليماني تاكيد كرد: در این نشست مدیرانی که در زمينه امور زلزله زدگان و روند بازسازی نقش موثری دارند، حضور ويژه ای خواهند داشت.

وي اظهار کرد: در اين ملاقات عمومي مدیران بطور ميداني و از نزديك در جریان مشكلات مردم زلزله زده قرار می‌گیرند.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استاندار كرمانشاه گفت: پس از اتمام برنامه ملاقات عمومی،  ساعت 14 نشست جمع بندي و ارايه گزارش توسط مديران مربوطه به ریاست استاندار کرمانشاه در فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی برگزار می شود.

سلیمانی گفت: در دی ماه نیز برنامه ملاقات عمومي با مردم با حضور مدیران کل در شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد که یک تجربه موثر و رضایت بخش بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: