• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-8084-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

آغاز توزیع 100 میلیارد اسکناس نو در کرمانشاه

ناظر پولی بانک مرکزی در استان کرمانشاه از آغاز توزیع اسکناس نو در بانک‌های کرمانشاه از امروز(23 اسفند) خبر داد و گفت: در ایام نوروز 100 شعبه بانکی در کرمانشاه کشیک هستند.

سردار مرادی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به آغاز توزیع اسکناس نو در تمامی شعب بانک‌های استان از امروز (23 اسفند)، میزان اسکانس نو در نظر گرفته شده برای استان را 100 میلیارد ریال اعلام کرد که شامل اسکناس‌های 10 هزار، 20 هزار، پنجاه هزار و صد هزار ریالی و همچنین ایران چک است.

ناظر پولی بانک مرکزی در استان کرمانشاه با بیان اینکه توزیع اسکناس  نو تا پایان سال صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: همه شعب بانک‌ها بر اساس سهمیه‌ای که دارند، توزیع اسکناس نو را انجام خواهند داد.

مرادی در ادامه از افزایش ساعت کاری بانک‌ها در روزهای پایانی سال خبر داد و عنوان کرد: اکثر بانک‌ها تا ساعت 17 در قالب باجه عصر فعالند.

به گفته وی، برخی از بانک‌ها در روز 29 اسفند نیز شعب کشیک دارند که لیست شعب آنها روی سایت بانک موجود است.

ناظر پولی بانک مرکزی در استان کرمانشاه درباره ساعت کاری بانک‌ها در تعطیلات نوروز نیز افزود: حدود 100 شعبه بانکی یعنی معادل 20 درصد شعب در ایام تعطیلات نوروز ارائه خدمات به صورت کشیک خواهند داشت.

وی ادامه داد: اکثر بانک‌ها 10 تا 15 شعبه کشیک در مرکز استان و شهرستان‌ها برای ایام نوروز در نظر گرفته‌اند که اطلاعات این شعب نیز بر روی سایت بانک‌ها وجود دارد.

ناظر پولی بانک مرکزی در استان کرمانشاه گفت: اقدامات لازم برای تامین پول مورد نیاز مردم خصوصا در دستگاه‌های خودپرداز نیز برای ایام نوروز صورت گرفته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: