• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-24414-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس پلیس راهور استان:

مردم برای روان‌سازی ترافیک پایان سال پلیس را همراهی کنند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: باتوجه به افزایش تردد در مراکز خرید استان در روزهای پایانی سال، انتظار داریم مردم با پلیس برای تسهیل و روانی ترافیک همراهی و مشارکت بیشتری داشته باشند.
 
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ فضل الله شیری در حاشیه برگزاری مانور ستاد خدمات سفر نوروزی استان درجمع خبرنگاران به تمهیدات پلیس راه و راهور استان در آستانه نوروز اشاره کرد و افزود: پلیس راهور استان باتوجه به شروع تعطیلات عید و حضور مسافرین نوروزی در کرمانشاه نسبت به تمهیدات ترافیکی اقدام خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: پلیس راهور بویژه در مراکز خرید که در این ایام پرتردد هستند، نسبت به تسهیل، ایمنی و روانی ترافیک شهر اقدام می کند.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه تصریح کرد: موضوع حائز اهمیتی که در این زمینه وجود دارد، ضرورت حضور، مشارکت و همراهی مردم برای تسهیل در ترافیک است.

شیری افزود: در تعطیلات نورزو نیز بیش از 100 تیم خودرویی و موتورسوار به پوشش اماکن گردشگری و تفرجگاه های استان خواهند پرداخت.

وی اظهار کرد: همچنین در حوزه پلیس راه 80 تیم گشت محسوس و  25 تیم گشت نامحسوس نقاط و جاده های حادثه خیز استان را تحت پوشش خود قرار می دهند.

وی همچنین به مشکلات ترافیکی که نصب المان ها و سفره های هفت سین در میادین ورودی شهر طی سالهای گذشته ایجاد می کردند اشاره کرد و گفت: در این راستا طبق هماهنگی انجام شده با دستگاه های اجرایی استان مقرر شد نصب المان ها و سفره های هفت سین در نقاطی انجام گیرد که باعث اختلال ترافیکی و مانع تردد مردم نشود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: