• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-25014-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

محدودیت های ترافیکی "پنجشنبه آخرسال" اعلام شد

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه محدودیت های ترافیکی پنجشنبه آخر سال در شهر کرمانشاه را اعلام کرد.

سرهنگ فضل الله شیری در گفت و گو با خبرنگار سرویس «اجتماعی» ایسنا منطقه کرمانشاه با اشاره به مراسم پنجشنبه آخر سال، گفت: در همین راستا فردا(24 اسفند) محدودیت‌های ترافیکی در محدوده "باغ فردوس" کرمانشاه اعمال خواهد شد.

وی با اشاره به شروع محدودیت‌های ترافیکی از ساعت 7:30 فردا (24 اسفند) گفت: مسیر میدان امام(ره) به سمت میدان شهدا در محل تقاطع شهید غیرتمند به سمت میدان شهدا مسدود خواهد شد.

وی افزود: همچنین مسیر میدان آزادی تا میدان شهدا و نیز از سمت کیهانشهر به سمت میدان شهدا تردد ممنوع خواهد بود، اما راست گردی که از سمت میدان امام (ره) به سمت خارج از شهر است برای عبور مشکلی ندارد.

شیری با اشاره به هماهنگی های صورت گرفته با ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی کرمانشاه، گفت: این ناوگان در نقاط مختلف شهر آماده جابجایی مسافران به سمت باغ فردوس است.

وی افزود: همچنین در محدوده داخلی باغ فردوس نیز تعدادی مینی بوس، تاکسی و وَن برای جابجایی افراد کهنسال و ناتوان قرار داده شده است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه یادآور شد: این محدودیت های تا پایان مراسم که به احتمال زیاد حدود 19 شب خواهد بود، ادامه خواهد داشت.

وی در همین راستا از همه افراد خواست برای مراجعه به باغ فردوس حتی المقدور از وسایط نقلیه عمومی استفاده کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: