• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-19014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کشف محموله میلیاردی سیگار قاچاق در کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان کنگاور یک محموله سیگار قاچاق به ارزش دو میلیارد و 472 میلیون ریال کشف شد تا به مقصد خود نرسد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، منوچهر امان اللهی اظهار کرد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان کنگاور در راستای طرح مبارزه با کالای قاچاق، پس از اطلاع از اینکه یک دستگاه خودرو سمند قصد انتقال محموله سیگار قاچاق به داخل شهرستان را دارد، بلافاصله جهت رسیدگی به موضوع وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: در این ماموریت ماموران با تحت پوشش قرار دادن چند نقطه از محورهای فرعی و اصلی ورودی شهرستان در نهایت موفق شدند خودروی مورد نظر را شناسایی و توقیف کنند، هرچند راننده قبل از حضور ماموران موفق به فرار شد.

امان اللهی تصریح کرد: پس از توقیف و بازرسی از خودرو، ماموران پلیس موفق به کشف مقدار قابل توجهی سیگار قاچاق به تعداد 274 هزار و 200 نخ سیگار قاچاق فاقد هرگونه تائیدیه گمرکی شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، یادآور شد: طبق نظر کارشناسان ارزش محموله سیگار قاچاق کشف شده به دو میلیارد و 472 میلیون ریال می رسد.

وی با اشاره به انتقال خودروی حامل کالای قاچاق به پارکینگ، تصریح کرد: تلاش ماموران برای دستگیری راننده فراری آن ادامه دارد.

 امان اللهی در پایان مبارزه با کالای قاچاق را از مهمترین برنامه های پلیس عنوان و تاکید کرد: با همکاری خوب مردم و تلاش های شبانه روزی ماموران، شاهد ناامن شدن فضا برای قاچاقچیان هستیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: