• پنجشنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 986-15714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امتیاز تیم "پلیمر"به هیات فوتبال کرمانشاه واگذار شد 

عکس.. دریافتی
دبیر هیات فوتبال استان کرمانشاه از واگذاری کامل امتیاز تیم دسته اولی فوتسال پلیمر به این هیات خبر داد. 

ساسان سهامی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به انصراف شرکت پتروشیمی پلیمر کرمانشاه از تیمداری در لیگ دسته اول فوتسال، اظهار کرد: این شرکت طی چند سال گذشته در رشته فوتسال تیمداری می‌کرد و این تیم نیز توانسته بود در طول سه سال از لیگ دسته سوم به لیگ دسته اول صعود کند. 

وی افزود: متاسفانه این شرکت امسال بنا به محدودیت‌های قانونی که از مرکز به آنها اعلام شده دیگر امکان تیم‌داری در رشته های ورزشی را نخواهد داشت، بنابراین از ادامه حضور تیمشان در لیگ دسته اول فوتسال اعلام انصراف کرد. 

دبیر هیات فوتبال استان با بیان اینکه براساس قوانین لیگ فوتسال، اگر تیمی از حضور در لیگی انصراف دهد به دو رتبه پایین‌تر سقوط خواهد کرد، تصریح کرد: براساس این قانون تیم پلیمر با اعلام انصراف از لیگ دسته اول به لیگ دسته سوم سقوط می‌کرد و تمام زحمات کادر فنی و بازیکنان بومی آن در این سالها به هدر می رفت. 

وی با تاکید براینکه احتمال فروش و یا خروج امتیاز این تیم از استان هم وجود داشت، تاکید کرد: از حدود 17 روز پیش که این مسئله مطرح شد با حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان استان و معاونین استاندار رایزنی‌های گسترده‌ای را با مدیرعامل و مسئولان شرکت پلیمر آغاز کردیم تا مانع از فروش و یا خروج امتیاز این تیم از استان شویم. 

سهامی خاطرنشان کرد: خوشبختانه مجموعه این تلاش‌ها و اقدامات منجر به نتیجه شد و امروز (21 شهریور) مدیرعامل شرکت پلیمر طی نامه‌ای امتیاز این تیم را بصورت کامل به هیات فوتبال استان واگذار کرد. 

وی تاکید کرد: پس از اینکه امتیاز تیم را گرفتیم سریعا طی نامه‌ای به فدراسیون اعلام کردیم که این تیم امسال با عنوان تیم هیات فوتبال کرمانشاه در لیگ دسته اول حضور پیدا خواهد کرد. 

دبیر هیات فوتبال کرمانشاه در ادامه با تاکید براینکه این هیات به هیچ عنوان قصد تیم‌داری در لیگ دسته اول فوتسال را ندارد، عنوان کرد: هیات از نظر مالی در شرایطی نیست که بتواند تیم‌داری کند، لذا گروهی از علاقمندان به فوتسال در استان اعلام کرده اند که حامی مالی آن خواهند بود. 

وی متذکر شد: امتیاز این تیم وقف هیات فوتبال استان شده، اما تیم در اختیار اسپانسر قرار می گیرد و ما نیز نظارت خواهیم کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: