• پنجشنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-16114-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

سخنگوی ستاد اربعین کرمانشاه:

خدمات رسانی به زوار اربعین از 13 مهر رسما آغاز می‌شود

 سخنگوی ستاد اربعین استان کرمانشاه از آغاز خدمات رسانی رسمی به زوار اربعین از 13 مهرماه خبر داد

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، مسعود بهرام نژاد در جلسه امروز (21 شهریور) ستاد اربعین استان از بازگشایی مرز خسروی به عنوان یک رویداد بزرگ در استان یاد کرد و افزود: افراد بسیاری طی شش سال بسته بودن این مرز برای بازگشایی آن تلاش کردند و این تلاش ها بویژه در یک سال اخیر به اوج خود رسید تا نهایتا در شهریور امسال منجر به بازگشایی این مرز شد.

وی به عنایت ویژه مقام معظم رهبری دربازگشایی مرز خسروی اشاره کرد وافزود: بعد از بازدید سردار صفوی از مرز خسروی و ارائه گزارش دقیق وضعیت مرز به مقام معظم رهبری، کارها برای بازگشایی مرز شتاب بیشتری گرفت و نهایتا منجر به بازگشایی این مرز شد.

بهرام نژاد تصریح کرد: در همین راستا مراتب قدردانی بصورت مکتوب از سوی استاندار به دفتر مقام معظم رهبری ارسال شده است.

وی در ادامه به برخی مصوبات ستاد اربعین کشور اشاره کرد وافزود: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته خدمات رسانی به زوار در ایران از 13 تا 30 مهر خواهد بود و در کشور عراق طبق برنامه ای که آنها دارند از 16 تا 27 مهرماه خواهد بود.

وی با بیان اینکه اربعین روز 27 مهرماه است، گفت: خدمات رسانی به زوار در ایران جهت رفاه حال زوار در مسیر بازگشت تا سه روز پس از اربعین یعنی تا 30 مهر نیز ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به راه اندازی قرارگاه اربعین در مرز خسروی تاکید کرد: تمام دستگاه های مربوطه هرچه سریعتر نماینده تام الاختیار خود را برای استقرار در این قرارگاه معرفی کنند.

بهرام نژاد تاکید کرد: در مصوبه دیگر این ستاد هم تاکید شده که مدیران کمیته ها و مسئولان محلی باید تنها در حیطه وظایف خود با رسانه ها مصاحبه داشته باشند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: