• پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-21514-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

وزیر ارتباطات:

برای برقراری تماس صوتی "تلگرام" منتظر تصمیم مراجع قانونی هستیم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه تماس صوتی تلگرام با حکم مقام قضایی مسدود شده گفت: در راستای برقراری این تماس ها منتظر تصمیم گیری مراجع قانونی هستیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، محمود واعظی در جمع خبرنگاران با اشاره به برقراری تماس صوتی تلگرام، اظهار کرد: پس از آن بلافاصله حکمی از قوه قضاییه برای اپراتورها ارسال و بر اساس حکم دریافتی این امکان مسدود شد.

وی افزود: مادامی که این حکم به قوت خود باقی است، تماس های صوتی تلگرام همچنان مسدود می ماند و در این زمینه منتظر تصمیم گیری مراجع قانونی می مانیم.

واعظی تصریح کرد: اخیرا یکی از نمایندگان مجلس تایید کردند که این مورد باید در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه بحث و تصمیم گیری شود.

وی با بیان اینکه دلیلی برای تعطیلی شبکه های اجتماعی در آستانه انتخابات وجود ندارد، گفت: اگر شبکه اجتماعی سالم کار کرده و به قوانین کشور احترام بگذارد، دلیلی ندارد آن را تعطیل کنیم.

وی به نقش موثر شبکه های اجتماعی در کاهش هزینه های تبلیغات انتخابات اشاره کرد و افزود: قطعا وجود این شبکه ها موجب صرفه جویی بسیار در بیت المال خواهد شد.

واعظی افزود: شبکه های اجتماعی در این ایام می توانند تبلیغات کنند اما نباید تخریب کنند و به جای تخریب باید برنامه کاندیداها را اعلام کنند.

وی افزود: مردم با تخریب کردن به کسی رای نمی دهند و تنها به دستاوردها و برنامه ها رای می دهند.

انتهای پیام