• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-2887-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی استان:

سراب های شایان و کانی صفر ثلاث باباجانی ساماندهی می شوند

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از ساماندهی سراب های شایان و کانی صفر ثلاث باباجانی خبرداد.

 

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سمیه حیدری در جریان بازدید از جاذبه های گردشگری شهرستان مرزی ثلاث باباجانی اظهارکرد: سراب کانی صفر منطقه قلخانی ثلاث باباجانی و سراب شایان دهستان میرآباد این شهرستان در راستای افزایش ظرفیت های گردشگری روستایی ساماندهی مي شوند.

 

حیدری افزود: این طرح در راستای برنامه ریزی به منظور توازن منطقه ای و افزایش پتانسیل های گردشگری به منظور اشتغالزايى در مناطق روستايى و توسعه نيافته و برای دستيابى به اهداف اقتصاد مقاومتى و شناسايى فرصت هاى جديد سرمايه گذارى از مناطق و جاذبه هاى گردشگری انجام گرفته است.

 

معاون سرمایه گذاری و طرح های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه توسعه زیرساختهای گردشگری را از ارکان توسعه پایدار منطقه برشمرد و برای اجرای این طرح با همکاری فرمانداری و بخشداری اعلام آمادگی کرد.

 

وی یادآور شد: استان کرمانشاه با چهار هزار اثر شناخته شده و 2200 اثر ثبت ملی شده و یک اثر جهانی شده از ظرفیت بسیار بالایی در حوزه گردشگری برخوردار است.


انتهای پیام