• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-21714-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

برای مشارکت در ساخت صحن حضرت زهرا(س)

استادکاران کرمانشاهی راهی عتبات عالیات شدند

معاون فرهنگی ستاد بازسای عتبات عالیات استان کرمانشاه گفت: گروهی از متخصصین و استادکاران کرمانشاه برای مشارکت در ساخت صحن حضرت زهرا(س) به عتبات عالیات اعزام شدند.

حجت الاسلام سید محمدعلی ساداتی در حاشیه اعزام چهل و سومین گروه از متخصصین و استادکاران استان کرمانشاه به عتبات عالیات برای مشارکت در ساخت صحن حضرت زهرا(س) در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه اظهار کرد: این گروه 12 نفره به مدت یک ماه در امر ساخت این صحن مشارکت خواهند داشت.

ساداتی اضافه کرد: این گروه اولین گروهی هستند که امسال از استان کرمانشاه برای مشارکت در ساخت و ساز عازم عتبات عالیات می‌شوند.

معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه صحن حضرت زهرا(س) را یکی از بزرگترین پروژه‌های در حال اجرا در عتبات عالیات برشمرد و اظهار کرد: این صحن با مشارکت تمامی کشورهای اسلامی در حال ساخت است.

ساداتی از مردم استان برای کمک به بازسازی عتبات عالیات دعوت بعمل آورد و افزود: افراد می‌توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب "0306087406004" بانک ملی به نام نجف اشرف واریز کنند.

وی ادامه داد: استادکارانی هم که تمایل به اعزام به عتبات عالیات برای مشارکت در ساخت پروژه ها داشته باشند می‌توانند با مراجعه به دفتر بازسازی عتبات عالیات در این خصوص اقدام کنند.

معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه با اشاره به مشارکت ایرانی‌ها در ساخت پروژه‌های در حال اجرا در عتبات عالیات، عنوان کرد: ایرانی ها از گذشته های دور در مشارکت در بازسازی عتبات پیشتار بوده‌اند و در عتبات عالیات پروژه‌هایی وجود دارد که در 700 سال گذشته توسط ایرانی‌ها ساخته شده‌اند.

وی اضافه کرد: در حال برنامه‌ریزی برای اعزام گروه‌های دیگری از استان به عتبات عالیات ظرف ماه‌های آتی هستیم.

معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه سپس اشاره ای هم به مشارکت مردم استان کرمانشاه در امر بازسازی عتبات عالیات در سال گذشته داشت و افزود: کرمانشاهی‌ها سال گذشته بیش از 310 میلون تومان کمک نقدی به بازسازی عتبات عالیات داشته‌اند.

ساداتی ادامه داد: سال گذشته همچنین کمک های غیرنقدی زیادی از سوی مردم استان به ستاد بازسازی عتبات عالیات شده است.


انتهای پیام