• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-24214-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

آمادگی ناوگان حمل و نقل برون‌شهری کرمانشاه برای خدمت رسانی به زوار اربعین

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: بیش از 2600 دستگاه خودرو ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان برای ارائه خدمات به زوار اربعین آماده شده‌اند.

بهمن خسروانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، از آمادگی و بسیج ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری کرمانشاه برای جابجایی زوار اربعین خبر داد و اظهار کرد: 218 دستگاه اتوبوس، 1222 دستگاه مینی‌بوس و 1197 دستگاه سواری کرایه بین شهری داریم که همه آنها برای ایام اربعین آماده هستند.

وی ادامه داد: در صورت نیاز از امکانات سایر دستگاه‌ها از جمله سازمان اتوبوسرانی و همچنین امکانات دیگر استان‌ها نیز برای خدمات رسانی به زوار اربعین استفاده خواهیم کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه همچنین از ساماندهی 27 مجتمع خدمت رفاهی در مسیر تردد زوار عتبات عالیات یاد کرد و افزود: ساماندهی تعمیرکاران اتومبیل، تعویض روغنی‌ها و... در طول مسیر زوار نیز در برنامه است.

به گفته این مسئول، جایگاه‌های عرضه سوخت هم در مسیر تردد زوار ساماندهی و رفع نقص خواهند شد.

خسروانی همچنین با اشاره به نصب تابلوهای راهنما در مسیر زوار اربعین، خاطرنشان کرد: این تابلوها برای معرفی بخش‌های مختلف از جمله مراکز خدمات بین راهی، جایگاه‌های سوخت و ... نصب خواهد شد.

وی تصریح کرد: شهروندان هم می‌توانند در این ایام در صورت وجود هرگونه نظر و مشکل در خصوص مراکز بین راهی آن را با سامانه پیام کوتاه 30007070 با ذکر نام در میان بگذارند.


انتهای پیام