• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-25114-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

"مهران خطر" دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری سرکرده باند معروف زورگیری در یکی از محلات حاشیه نشین خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ رضا شیرزادی، گفت: این فرد زورگیر، معروف به "مهران خطر" به همراه تعدادی از دوستان و اقوام خود در محدوده های کمربندی شرقی و دیگر جاده‌های برون شهری اقدام به زورگیری از خودروها و اشخاص می‌کردند.

وی افزود: ماموران پاسگاه چالابه پس از وقوع دو فقره زورگیری با شگردهای مشابه در محدوده کمربندی شرقی کرمانشاه رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند و با انجام اقدامات اطلاعاتی از وقوع این زورگیری‌ها توسط باندی به سرکردگی شخصی معروف به "مهران خطر" اطمینان حاصل کردند.

وی ادامه داد: در نهایت ماموران این پاسگاه پس از هماهنگی با دستگاه قضائی به یکی از مخفیگاه‌های متهم واقع در یکی از محلات حاشیه نشین شهر کرمانشاه مراجعه و برای دستگیری وی اقدام کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه عنوان کرد: متهم به محض مشاهده پلیس با استفاده از سلاح سرد قصد مجروح کردن ماموران را داشت که با زیرکی و هوشیاری پلیس ناکام ماند و در نهایت با استفاده از شگردهای خاص پلیسی وی دستگیر و به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

شیرزادی توضیح داد: تاکنون موارد متعدد زورگیری و شرارت در پرونده این شرور سابقه دار به ثبت رسیده است، همچنین اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی به منظور دستگیری دیگر اعضای این باند زورگیری همچنان ادامه دارد.


انتهای پیام