• پنجشنبه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-16714-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

امام جمعه کرمانشاه:

خودکفایی در صنایع مختلف نتیجه تحریم های آمریکا بوده است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: خودکفایی و پیشرفت در صنایع مختلف کشور از جمله حوزه نظامی نتیجه تحریم های آمریکا بوده است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، آیت الله مصطقی علما در نشست با فرمانده و جمعی از پرسنل پایگاه یکم رزمی هوانیروز کرمانشاه اظهار کرد: بسیاری از پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران به خاطر اتکا به داخل و امید نداشتن به قدرت ها است که استقلال و حرکت را با هم داشته ایم.

وی افزود: مهمترین عامل پیشرفت در جمهوری اسلامی ایران انگیزه های معنوی و فرا مادی است، چرا که در این نظام هیچ شخصی اعم از نیروهای نظامی برای شخص و یا جریانی خاص خدمت نمی کنند، بلکه همه در خدمت اسلام هستند.

وی گفت: امام خمینی(ره) پایه حکومتی را بنا نهاد که در آن انسان ها به خداوند و دین خدا خدمت کنند و رهبر این نظام نیز یک مجتهد و آگاه به احکام الهی است که این موضوع افتخاری برای خدمتگزاران این نظام است.

 فرمانده پایگاه یکم رزمی هوانیروز کرمانشاه نیز گفت: امروز هوانیروز در سطح آمادگی بالایی قرار دارد  و آماده مقابله با هر تهدید خارجی را با قدرت دارد.

سرتیپ دوم خلبان "حشمت اله آزادی فر" افزود: امروز هوانیروز  و دیگر نیروهای نظامی علاوه بر آمادگی رزمی  از پشتوانه تجهیزات و سلاح های بومی نیز بهرمند شده که قدرت این نیروها را چندین برابر کرده است.

انتهای پیام