• دوشنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-2014-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

احتمال آبگرفتگی معابر در برخی نقاط کرمانشاه

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه در خصوص احتمال آبگرفتگی معابر در برخی نقاط استان هشدار داد.

سعید قاسمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به موج ناپایداری که از امروز (4 دی) وارد جو استان شده، اظهار کرد: این موج بارندگی به صورت برف و باران را برای نقاط مختلف استان در پی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه بارندگی در نواحی شمال و شمال غربی استان نمود بیشتری دارد، یادآوری کرد: در این مناطق احتمال آبگرفتگی معابر وجود دارد.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه در خصوص بارش برف این سامانه ناپایدار نیز عنوان کرد: احتمال بارش برف در ارتفاعات و گردنه‌ها وجود دارد و ممکن است بارش در روز سه‌شنبه(5 دی) به صورت رگبار برف باشد.

قاسمی از کاهش محسوس دمای ناشی از این موج هم یاد کرد و افزود: دمای هوای شهر کرمانشاه امروز در گرمترین ساعت به 13 درجه  و فردا در گرمترین ساعت به 10 درجه سانتی‌گراد خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: دمای هوای ثلاث باباجانی نیز امروز در گرمترین ساعت به 13 درجه و فردا نیز به یازده درجه سانتی گراد می‌رسد، به علاوه دمای هوای سرپل ذهاب نیز امروز در گرمترین ساعت به 20 و فردا به 18 درجه سانتی گراد خواهد رسید.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: با گذر این موج ممکن است در سردترین ساعات روز چهارشنبه (6 دی) دمای برخی از شهرهای استان از جمله کرمانشاه زیر صفر برود.


انتهای پیام