• سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-21814-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مدیر امور پژوهشی دانشگاه رازی:

4 پژوهشگر برتر استان معرفی می‌شوند

مدیر امور پژوهشی دانشگاه رازی کرمانشاه از معرفی چهار پژوهشگر برتر استان در سال 96 خبر داد و گفت: این پژوهشگران در مراسم اختتامیه هفته پژوهش مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.
 
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، یاسر شهبازی امروز(24 بهمن) در یک نشست خبری بابیان اینکه مراسم هفته پژوهش و فناوری استان طی روزهای پنجم تا هفتم اسفند در دانشگاه رازی برگزار می شود، اظهار کرد: در مراسم اختتامیه هفته پژوهش از چهار پژوهشگر برتر استان در سال 96 تجلیل خواهد شد.
 
وی تاکیدکرد: این چهار پژوهشگر در رشته های علوم پایه، فنی و مهندسی، دامپزشکی و پزشکی معرفی و تجلیل می شوند.
 
مدیر امور پژوهشی دانشگاه رازی کرمانشاه ادامه داد: همچنین در این مراسم از 30 نفر از پژوهشگران دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و سازمان ها و دستگاه های اجرایی استان تجلیل می شود.
 
مصطفی فیضی مسئول برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش در کرمانشاه نیز با بیان اینکه در هفته پژوهش نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار استان برپا خواهد شد، گفت: محل برگزاری نمایشگاه در آزمایشگاه مرکزی دانشگاه رازی خواهد بود.
 
وی تصریح کرد: دراین نمایشگاه 30 دستگاه اجرایی استان هرکدام در یک غرفه محصولات و دستاوردهای خود را ارائه خواهند کرد.
 
فیضی از معرفی غرفه برتر در پایان این نمایشگاه خبر داد و افزود: مبنای انتخاب غرفه برتر، بحث قابلیت  تجاری سازی محصولات دانش بنیان و اینکه این محصولات بتوانند مشکلی از مشکلات کشور و استان را رفع کنند، می باشد.
 
وی خاطرنشان کرد: می خواهیم با برگزاری این نمایشگاه، اطلاعات لازم را در حوزه‌های مختلف برای دانشجویان و دانش آموزان بازدیدکننده فراهم کنیم.
 
مسئول برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش عنوان کرد: در حاشیه این نمایشگاه، نمایشگاه دیگری نیز با موضوع زلزله که در آن تصاویر تخصصی زلزله کرمانشاه به نمایش در خواهد آمد، برپا خواهیم کرد.
 
وی اضافه کرد: همچنین هشت کارگاه آموزشی با موضوعات مختلف توسط پارک علم وفناوری، دانشگاه رازی، دانشگاه صنعتی، دانشگاه آزاد و مرکز تحقیقات کشاورزی سرارود برگزار می شود.
 
فیضی شعار امسال هفته پژوهش را "پژوهش تقاضا محور و تجاری سازی فناوری، زیربنای تولید و اشتغال" عنوان کرد.
 
وی برگزاری چهار رویداد استارتاپ و انتخاب فناور برتر را از دیگر برنامه های هفته پژوهش اعلام کرد.
 
مسئول برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش یادآورشد: بازدید عموم مردم از نمایشگاه هفته پژوهش آزاد است.


انتهای پیام