• شنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-13314-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

"دستفروشان" در 22 نقطه شهر کرمانشاه ساماندهی می‌شوند

رییس اداره اجراییات شهرداری کرمانشاه از ساماندهی دستفروشان سطح شهر کرمانشاه در آستانه عید نوروز خبر داد.

علی ناصری در گفت وگو با خبرنگار سرویس «اجتماعی» ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به افزایش فعالیت دستفروشان در آستانه عید نوروز و شروع خریدهای نوروزی، گفت: متاسفانه تجمع دستفروشان در معابر در این موقع از سال که با شلوغی بازار مواجه هستیم، مشکلات بسیاری برای شهروندان و بحث تردد و ترافیک شهر ایجاد می‌کند.

وی افزود: درهمین راستا بر اساس مصوبه‌ای که در فرمانداری داشتیم مقرر شد تا دستفروشان سطح شهر کرمانشاه در آستانه عید نوروز ساماندهی شوند.

ناصری تصریح کرد: با توجه به وضع معیشتی مردم و نیاز دستفروشان به یک بازار فروش در آستانه عید نوروز، تمام تلاش ما ساماندهی دستفروشان است.

وی افزود: به همین منظور در 22 نقطه شهر 505 دستگاه وانت ساماندهی شده‌اند که فروش خود را در این نقاط انجام دهند.

رییس اداره اجراییات شهرداری کرمانشاه افزود: همچینن در محدوده میدان آزادی کنار دیوار مجتمع میلاد مکان دیگری برای دستفروشان در نظر گرفته شده که حدود 500 تا 600 دستفروش در آن مکان ساماندهی می‌شوند و فراخوانی در این زمینه داده شده که دستفروشان بیایند و از این مکان استفاده کنند.

ناصری تصریح کرد: با توجه به تعیین مکان جهت فعالیت دستفروشان از فعالیت آنها در معابر بویژه در طول خیابان مدرس و معابر اصلی و بازار خودداری می‌شود، بنابراین تقاضا داریم خود دستفروشان در اماکن تعیین شده فعالیت کرده و معابر را مسدود نکنند.

انتهای پیام