• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-21614-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

معاون استانداری کرمانشاه:

از هر طرحی برای بهبود شرایط اجتماعی استان استقبال می‌کنیم

معاون سياسي و امنيتي استانداري کرمانشاه گفت: از هر طرح و برنامه اي كه استان را در جهت بهبود شرايط اجتماعي سوق دهد، استقبال خواهيم كرد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، محمدابراهيم الهي تبار در جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان، اظهار كرد: يكي از كارهاي مهم و با اولويت استان اجراي برنامه هاي فرهنگي و اجتماعي است و ما در استان از هر طرح و برنامه اي كه استان را در جهت بهبود شرايط اجتماعي سوق دهد، استقبال خواهيم كرد.

وي گفت: مديريت ارشد استان با جديت به دنبال اجراي برنامه هاي فرهنگي جهت كاهش آسيب هاي اجتماعي است و در استان اين موضوع را يكي از كارهاي اولويت دار مي دانيم.

وي گفت: براي كاهش آسيب هاي اجتماعي نياز به شناسايي ظرفيت هاي موجود در ادارات استان داريم، لذا از همه اعضاي جلسه مي خواهم با جديت برنامه هاي خود را براي شناسايي ظرفيت ها و اجراي برنامه هاي كاهش آسيب هاي اجتماعي دنبال كنند.

معاون سياسي و امنيتي استانداري تصريح كرد: براي تسريع در برنامه هاي كاهش آسيب هاي اجتماعي، رايزيني ها و تعاملات خود را با مسئولين كشوري در تهران افزايش خواهيم داد و مشكلات موجود را براي مسئولين تبيين خواهيم كرد.

وي همچنين با اشاره به در پيش بودن ايام نوروز، بر جمع آوري معتادين متجاهر در سطح شهر كرمانشاه تاكيد كرد و گفت: استان و شهر كرمانشاه داراي جاذبيت ها و مراكز گردشگري زيبا و متنوعي است، لذا يكي از كارهايي كه بايد براي ايام نوروز صورت گيرد جمع آوري معتادين متجاهر در سطح شهر كرمانشاه است كه خوشبختانه شهرداري در اين راستا وارد كار شده است.

الهي تبار بر همكاري و هماهنگي ساير ادارات و سازمان هاي ذيربط با شهرداري كرمانشاه به منظور جمع آوري معتادين متجاهر تاكيد كرد.

وي همچنين اجراي برنامه هاي در نظر گرفته شده استان جهت پاكسازي برخي مناطق آلوده شهر كرمانشاه را بسيار مهم و اثربخش خواند و خواستار تداوم اين برنامه ها شد.


انتهای پیام