• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-22414-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

اختتامیه رویداد کارآفرینی اکسیر برگزار شد

رویداد کارآفرینی اکسیر با معرفی ایده‌های برتر در سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، مراسم اختتامیه این رویداد با حضور معاونین پژوهش و فناوری و پشتیبانی و توسعه منابع جهاددانشگاهی، رییس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی، جمعی از مسئولین و دانشجویان، امروز(22 اسفند) در سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه برگزار شد.

بهرام بادکو رییس سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه در این مراسم ارتقاء فرهگ کارآفرینی و ترویج کار گروهی و تیم سازی را از اهداف برپایی این رویداد عنوان کرد.

بادکو تعداد ایده های ثبت نام شده جهت شرکت در این رویداد را 60 ایده عنوان کرد و گفت: از این تعداد 42 ایده پذیرش  شدند که 10 ایده با نظر هیات داوران به رویداد نهایی راه یافته و از بین آنان سه ایده برتر انتخاب خواهد شد.

در اختتامیه این رویداد صاحبان 10 ایده برتر هر کدام در سه دقیقه به معرفی ایده خود پرداختند و در نهایت با نظر هیات داوران ایده‌های "آموزشگاه رانندگی" (صاحب ایده: علی زندی)، " سرویس کو" (صاحب ایده: علیرضا کریمی قلعه) و "جای شما" (صاحب ایده: زینب گمار)، " به ترتیب بعنوان ایده های برتر اول تا سوم معرفی شدند.

بهزاد خدادادی شاهیوند معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه نیز در حاشیه برگزاری این رویداد در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تقویت فرهنگ کار و بسترسازی برای جذب دانشجویان به بازار کار از ماموریت های معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی است، گفت: در این راستا برگزاری رویداد کارافرینی اکسیر با محوریت کسب و کارهای اینترنتی تدوین و در پنج استان کشور اجرا شد که کرمانشاه نیز یکی از استانهای مجری این برنامه بود.

وی با اشاره به تشکیل دبیرخانه این رویداد از چند ماه قبل و اطلاع رسانی در  این خصوص، گفت: 60 ایده به دبیرخانه این رویداد رسید که 42 ایده بر اساس معیارهای تعریف شده پذیرش شدند.

وی گفت: در اولین پیش رویداد برگزار شده از بین این 42 ایده 10 ایده برتر با نظر هیات داوران مشخص شدند و شش کارگاه آموزشی برای صاحبان این ایده ها برگزار شد.

خدادادی شاهیوند افزود: در رویداد اصلی نیز که امروز برگزار شد، سه تیم برتر مشخص شده و جوایز ارزنده ای به آنها اهدا شد.

انتهای پیام