• جمعه ۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-385-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

رییس ستادکل نیروهای مسلح:

دشمنان این فکر را از ذهنشان بیرون کنند که بتوانند ما را از اهدافمان دور کنند

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح  با اشاره به تغییر ناپذیر بودن خط مشی جمهوری اسلامی ایران،  گفت: دشمنان این فکر را از ذهنشان بیرون بیاورند که بتوانند به ما ضربه بزنند و ما را از اهدافمان دور کنند.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرلشگر محمد باقری امروز (هفتم اردیبهشت) در جمع صعود کنندگان به ارتفاعات بازی دراز در شهرستان سرپلذهاب اضافه کرد: اینکه عده ای در کشورهای مرتجع تازه به دوران رسیده تفکر ضربه زدن به نظام را در سرداشته باشند و یا رژیم صهیونیستی فکر کند با چند ترقه بازی در اطراف ما می تواند ملت ما را از دستیابی به اهدافش بازدارد، محقق نخواهد شد.

وی گفت: امروز ایران اسلامی داعش و دیگر نیروهای مرتجع را از سوریه و عراق بیرون کرده و جبهه مقاومت پرخروش و توفنده به حرکت خود ادامه خواهد داد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح آینده کشور را درخشان ارزیابی و ابراز امیدواری کرد: نسل‌های بعدی با تاسی از فرهنگ ایثار و شهادت خط سرخ مقاومت را ادامه دهند.

باقری سپس بابیان اینکه آینده درخشان‌تری در همه ابعاد خواهیم داشت، اظهار کرد: با وجود تحریم ها و مشکلات اقتصادی که دشمنان برای ما ایجاد کرده‌اند، این سرزمین مملو از نعمات، برکات و مخازنی است که برای قرن‌ها خواهد توانست این ملت را رشد و توسعه دهد. به شرط اینکه همه مسئولین و دولتمردان قدرشناس مردم  باشیم و از مردم و جوانان به خوبی استفاده کنیم، در مسیر شهدا حرکت کنیم و برای خدا و مردم کار کنیم، نه برای خودمان.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه به سالهای دفاع مقدس برگشت وبا اشاره به برتری نیروهای دشمن از جهت تعداد و تجهیزات و برخورداری از پشتیبانی مالی و تجهیزاتی دیگر کشورها، اظهار کرد: پیروزی ملت مظلوم و تحت تحریم ایران اسلامی در جنگ تحمیلی چیزی جز معجزه نیست.

وی رمز پیروزی ایران در این جنگ نابرابر را بازگشت به اسلام، رهبری امام(ره) و ایثار و فداکاری ملت عنوان کرد.

وی اشاره ای هم به کم سن و سال بودن رزمندگان در جریان سال های دفاع مقدس داشت و افزود: جوانان بزرگترین سرمایه کشور محسوب می شوند.

باقری  در ادامه با تاکید بر اینکه ملت ما قدر گنجینه دفاع مقدس را می داند و به فکر بهره برداری از این گنجینه ارزشمند است،اضافه کرد: آمار بیش از شش میلیون نفری حضور سالانه مردم در جبهه‌های دوران دفاع مقدس نشان می‌دهد ملت ما قدرشناس آن ایثارگری‌ها است .

وی اشاره ای هم به آمار بازدید از جبهه ها و مناطق عملیاتی استان کرمانشاه داشت و افزود: آمار ها نشان می‌دهد سال گذشته قریب یک میلیون نفر در مناطق عملیاتی استان کرمانشاه حضور پیدا کرده اند که بخش اعظم آنها غیربومی بوده اند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به نقش مهم استان کرمانشاه در جریان سالهای دفاع مقدس افزود: استان کرمانشاه در جریان سال های دفاع مقدس ۱۰ هزار شهید، ۲۰ هزار جانباز و ۱۷۰۰ آزاده تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.

انتهای پیام