• یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-1088-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

صعود تیم هندبال اسلام آبادغرب به لیگ برتر

رئیس هیات هندبال استان کرمانشاه از صعود تیم هندبال اسلام آبادغرب به لیگ برتر هندبال کشور خبرداد.

ناصر سلیمی در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به کسب جایگاه سوم تیم هندبال اسلام آبادغرب در مسابقات لیگ یک کشوری طی سال گذشته، اظهارکرد: از آنجایی که طبق آئین نامه فدراسیون هندبال تنها هشت تیم به لیگ برتر هندبال راه پیدا می کنند، این تیم از صعود به لیگ برتر بازماند.

وی ادامه داد: باتوجه به شایستگی های تیم هندبال اسلام آباد و درخششی که طی سالهای اخیر در مسابقات مختلف از خود نشان داده، مسئولین استانی پیگیری و رایزنی هایی را برای حضور این تیم در لیگ برتر آغاز کردند.

رئیس هیات هندبال استان کرمانشاه تصریح کرد: پس از این رایزنی ها، فدراسیون هندبال کشور طی آئین نامه ای تعداد تیم های لیگ برتر هندبال کشور را از هشت تیم به 10 تیم افزایش داد و به این ترتیب تیم هندبال اسلام آبادغرب به لیگ دسته برتر صعود کرد.

وی خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را بکار می گیریم تا تیم باشگاه فرهنگی ورزشی زاگرس اسلام آبادغرب به عنوان نماینده کرمانشاه در مسابقات لیگ برتر کشور خوب عمل کند.

سلیمی افزود: در این راستا با شرکت ها و بخش های خصوصی استان مذاکراتی خواهیم داشت تا به عنوان اسپانسر از این تیم حمایت کنند.

وی تصریح کرد: در سال های 81 و 86 نمایندگانی از استان کرمانشاه در لیگ برتر هندبال حضور داشتند و این برای سومین بار است که از این استان یک تیم در لیگ برتر هندبال حضور پیدا می کند.

رئیس هیات هندبال استان کرمانشاه همچنین یادآورشد: با صعود تیم هندبال اسلام آبادغرب، استان کرمانشاه در چهار رده لیگ شامل لیگ های سه، دو، یک و لیگ برتر نماینده خواهد داشت.

456 ورزشکار سازمان یافته در استان کرمانشاه در رشته هندبال فعالیت می کنند.


انتهای پیام