• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-7784-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه:

پروژه‌های نیمه‌کاره مسکن مهر در حال تبدیل به معضلی اجتماعی هستند

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه با انتقاد از وضعیت واحدهای باقی مانده مسکن مهر استان گفت: متاسفانه این پروژه ها مدت‌هاست که رها شده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، مهرداد سالاری در جلسه شورای مسکن استان که امروز (18 اردیبهشت) با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر و با هدف بررسی مسائل و مشکلات واحدهای مسکن مهر باقی مانده استان برگزار شد، پروژه مسکن مهر را پروژه ای خوب توصیف کرد و افزود: پروژه مسکن مهر پروژه خوبی بود که از مزیت های آن بهره مند شدیم، اما تعدادی واحد باقی مانده از این پروژه کم کم در حال تبدیل شدن به یک معضل اجتماعی است.

وی افزود: واحدهای باقی مانده مسکن مهر یک واقعیت انکار ناپذیر است که باید برای آن چاره جویی شود.

سالاری افزود: هر کدام از پروژه های باقی مانده مشکل خاص خود را دارد و نمی‌توان نسخه یکسانی برای همه آنها پیچید.

وی تصریح کرد: باید مشکلات تک تک پروژه های باقی مانده بررسی شده و برای هرکدام نسخه جداگانه ای تجویز شود.

سالاری افزود: پروژه های باقی مانده کارگاه های ساختمانی نیمه کاره است که منابع مردم در آنها دفن شده و هنوز به بهره برداری نرسیده‌اند.

سالاری به تجمعات مالکان واحدهای نیمه کاره مسکن‌مهر مقابل استانداری اشاره کرد و افزود: این جلسه برای رفع مشکل این واحدها است و باید این معضل جمع شده و سرمایه های مردم به کالای قابل استفاده تبدیل شود.

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه با انتقاد از وضعیت پروژه های باقی مانده مسکن مهر گفت: متاسفانه عملا این پروژه ها مدتهاست که رها شده است.

وی افزود: اینکه عنوان پروژه ها تغییر کند که یک پروژه خودمالک است یا پروژه دیگر معارض دارد و... مشکلی را حل نمی‌کند و باید تکلیف تمام این پروژه ها مشخص شود.

انتهای پیام