• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-25714-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

برگزیدگان مناظرات دانشجویی کرمانشاه مشخص شدند

تیم های منتخب مناظرات دانشجویی استان کرمانشاه مشخص شدند.

بهزاد خدادای شاهیوند معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه و رییس جلسات مناظرات در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به حضور 20 تیم دانشجویی از دانشگاه های استان در این دوره از مناظرات که به میزبانی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: در پایان این مناظرات تیم های سروش دانشگاه رازی، فرهیختگان دانشگاه فرهنگیان و شهید دیالمه دانشگاه رازی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند و با اهدای لوح و جوایز نقدی از این تیم‌ها تجلیل شد.

وی افزود: دوتیم برتر این مناظرات(سروش دانشگاه رازی و فرهیختگان دانشگاه فرهنگیان) به مرحله منطقه‌ای مناظرات دانشجویی که مهر ماه برگزار می شود، راه یافتند.

خدادادی شاهیوند با اشاره به برگزاری هفت دوره مناظرات دانشجویی در سطح کشور، گفت: در استان کرمانشاه این دومین دوره مناظرات بود که به میزبانی سازمان جهاددانشگاهی استان برگزار شد.

معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه هدف از برگزاری این مناظرات را ایجاد فضا و فرصتی مناسب برای بیان مطالب و نظرات دانشجویان درحوزه های مختلف و درچارچوب قانون عنوان کرد و گفت: برگزاری چنین مناظرتی به پویایی دانشجویان و دانشگاه های کشور کمک می کند.

این مناظرات از 15 اردیبهشت آغاز و به مدت 10 روز ادامه داشت.

سال گذشته نیز مناظرات دانشجویی استان کرمانشاه به میزبانی جهاددانشگاهی برگزار شد. از نکات قابل توجه  این دوره افزایش تیم های شرکت کننده بود.
 

انتهای پیام