• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-12314-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

رئیس هیات فوتبال کرمانشاه:

مسئولین استان از فوتبال کرمانشاه حمایت کنند

رئیس هیات فوتبال استان کرمانشاه گفت: فوتبال کرمانشاه نیازمند ورود پررنگ‌تر بخش خصوصی و حمایت مسئولین ارشد استانی است.

علی محبی زنگنه در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با تاکید بر لزوم ورود پررنگ‌تر بخش خصوصی به فوتبال کرمانشاه، اظهار کرد: علاوه بر ورود بخش خصوصی نیازمند این هستیم که مسئولین ارشد استان نیز از فوتبال کرمانشاه حمایت کنند.

وی ادامه داد: فوتبال کرمانشاه دارای استعدادها و پتانسیل های بسیار خوبی است، اما مشکل اینجاست که اسپانسر نداریم.

وی کیفیت فوتبال کرمانشاه را مطلوب توصیف کرد و گفت: یازده هزار ورزشکار سازمان یافته در رشته فوتبال در استان کرمانشاه داریم.

محبی زنگنه با بیان اینکه در تمام شهرستان های استان بجز شهرستان ثلاث باباجانی زمین چمن فوتبال احداث شده، عنوان کرد: فوتبال شهرستان های کرمانشاه از مرکز استان فعال تر و امکانات آنان نیز بیشتر است.

وی با اشاره به وجود زمین چمن فوتبال در مجموعه های ورزشی 15 خرداد، آزادی و انقلاب شهر کرمانشاه، اضافه کرد: از سه چمن موجود درحال حاضر تنها زمین چمن مجموعه ورزشی آزادی فعال است. 

وی با بیان اینکه هرماه یک دوره استعدادیابی در استان برگزار می شود، افزود: باتوجه به اینکه فدراسیون فوتبال، کشور را به هشت منطقه فوتبالی تقسیم کرده، منتخبین دوره های استعدادیابی در مرحله استانی به عضویت تیم فوتبال منطقه ای درآمده و با تیم های منتخب هفت منطقه به رقابت خواهند پرداخت.

محبی زنگنه خاطرنشان کرد: همچنین کلاس های آموزش مربیگری و داوری فوتبال را بصورت منظم برگزار می کنیم.


انتهای پیام