• پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-12714-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

دعوت امام جمعه و استاندار کرمانشاه از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز "قدس"

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و استاندار در پیامی مشترک از مردم کرمانشاه برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه به مناسبت روز جهانی قدس پیام مشترکی صادر کردند.


متن کامل این پیام به شرح زیر است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

به فرموده مقام عظمای ولایت برای ما افتخار است که از مظلوم دفاع کنیم و بر سر ظالم فریاد بکشیم. از همین روی ملت شریف ایران همپای دیگر مسلمانان جهان همه ساله در روز جهانی قدس به‌‎ ‌‏تمامی ابرقدرت‌ها هشدار می‌دهند که امت عظیم اسلامی هرگز تحت استیلای نظام استکبار جهانی و دست نشاندگان خبیث‌‎ ‌‏آنان قرار نخواهد گرفت و هم از آن روست که به تعبیر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی روز قدس، «روز قدس روز حیات اسلام است»

ملت غیور و با رشادت ایران نیز همه ساله در جمعه پایانی ماه ضیافت الهی، به میدان می آیند تا با شعار آزادی قدس شریف، تجدید میثاقی شگرف با آرمانهای بنیانگذار انقلاب اسلامی داشته باشند.

با در نظر داشتن وضعیت ویژه منطقه و جهان و به ویژه اقدام نابخردانه رییس جمهور ایالات متحده آمریکا در به رسمیت شناختن قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر و غاصب اسراییل -که تمامی ملت‌های مسلمان جهان خصوصا ملت هوشیار، آزاده و همیشه در صحنه ایران را به خشم آورده است- بیگمان ر‌ز قدس امسال آوردگاه حضور آحاد مردم شریف کشور خواهد بود که مصمم‌تر از همیشه با حضور گسترده و معنادار خود در این همایش جهانی، ندای استکبارستیزی، حق طلبی و وحدت اسلامی و مقاومت در برابر توطئه‌ها و دسیسه‌های سردمداران نظام استکبار جهانی را سر داده و به سراسر جهان اعلام‌ خواهند نمود.

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات هم استانی های عزیز در لیالی شریف قدر و تسلیت سالروز شهادت مولی الموحدین حضرت علی(ع)، از عموم اهالی شریف استان کرمانشاه دعوت می‌کنیم که همراه با دیگر آحاد ملت ایران در راهپیمایی بزرگ مسلمانان جهان در روز قدس شرکت نموده و در این  اقدام وحدت‌آفرین همچون سالیان گذشته، نقش پررنگ خود را ایفاء نمایند.

امید آنکه در تحقق آرزوی دیرین حضرت امام راحل(ره) با آزادی قدس عزیز از زمینه سازان رستگاری و رهایی همه مظلومان و ستمدیدگان جهان از بند اسارت دژخیمان و اشغالگران زمان باشیم.

 


انتهای پیام