• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-15814-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

رئیس هیات فوتبال کرمانشاه:

هزینه ثبت نام در مدارس فوتبال استان220 هزار تومان/با مدارس فاقد مجوز برخورد می‌کنیم

رئیس هیات فوتبال استان کرمانشاه از برخورد با مدارس فوتبال فاقد مجوز دراستان با شروع تعطیلات تابستانی خبر داد.

علی محبی زنگنه در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه بسیاری خانواده ها با شروع فصل تابستان فرزندان خود را در مدارس فوتبال ثبت نام می کنند، اظهار کرد: از آنجایی که مجوز فعالیت مدارس فوتبال یک ساله است، هرساله پیش از شروع تعطیلات تابستان اقدام به بازدید از این مدارس می کنیم که درصورت رعایت استانداردها مجوز فعالیت در یکسال دیگر به آنها داده می شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر در سطح شهر کرمانشاه 20 مدرسه فوتبال وجود دارد و در هر شهرستان استان نیز حداقل یک مدرسه فوتبال داریم.

رئیس هیات فوتبال استان کرمانشاه تصریح کرد: میزان شهریه در نظر گرفته شده جهت ثبت نام در مدارس فوتبال استان در تابستان امسال 220 هزار تومان برای 24 جلسه است.

وی تصریح کرد: همچنین تمام دانش آموزان ثبت نامی باید بیمه ورزشی شوند که هزینه این بیمه که 15 هزار تومان است توسط ثبت نام کننده پرداخت می شود.

محبی زنگنه با بیان اینکه سال گذشته چهار مدرسه فوتبال فاقد مجوز در استان کرمانشاه تعطیل شد، افزود: امسال نیز باهماهنگی با اداره کل ورزش وجوانان استان و نیروی انتظامی طرح برخورد با مدارس فوتبال فاقد مجوز را خواهیم داشت.

وی به خانواده ها توصیه کرد: هنگام ثبت نام فرزندان خود در مدارس فوتبال حتما درخواست رویت مجوز فعالیت و کد هیات فوتبال را داشته باشند.

رئیس هیات فوتبال استان کرمانشاه اضافه کرد: ظرف هفته آینده نیز جهت اطلاع رسانی به خانواده ها بنر لیست مدارس فوتبال دارای مجوز استان را در استادیوم آزادی نصب خواهیم کرد.

وی همچنین درخصوص ظرفیت پذیرش در مدارس فوتبال نیز گفت: مدارس فوتبال استان برای هر تایم می توانند چهار گروه 24 نفره را در زمین فوتبال آموزش دهند و بیشتر از این تعداد تخلف است.


انتهای پیام