• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-1185-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مديركل سياسي و انتخابات استانداري كرمانشاه:

كسی حق ندارد مردم را از نظام نااميد كند

مديركل سياسي و انتخابات استانداري كرمانشاه گفت: پاشيدن بذر نااميدي در جامعه سم است و سبب خوشحالي دشمنان نظام مي‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، بهرام سليماني در آيين معرفي سعيد جادريان به عنوان معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ثلاث باباجاني و اسماعيل قلقله اي به عنوان بخشدار مركزي تازه آباد با بیان اینکه توسعه پايدار در يك بستر آرام شكل مي گيرد، گفت: يكي از دستاوردهاي دولت تدبير و اميد بحث آرامش بخشی در جامعه و امید آفرینی در دل آحاد مردم است.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی بیش از هر زمان ديگري نیازمند وحدت و انسجام داخلی هستیم و ضرورت تقویت اعتماد و امید و نشاط در جامعه کاملا احساس می شود، اظهار کرد: پاشيدن بذر نااميدي در جامعه سم است و سبب خوشحالي دشمنان نظام مي‌شود كه اين امر به دور از غيرت ديني و ملي است.

سلیانی با بیان اینکه جلب رضایت مردم و ارتقاء دلبستگی و امیدواری به نظام مهمترین رسالت ماست، گفت: تمام تلاش ما بايد در راستای خدمت به مردم و امیدوار ساختن آنان به نظام برآمده از خون هزاران شهید باشد.

وی با بیان اینکه كسي حق ندارد مردم را از نظام نااميد كند، افزود: هر اداره ای که خدمات مناسبی به مردم ارائه نمی دهد و هر مسئولي كه خود را خدمتگزار مردم نمي داند شایستگی نشستن بر آن مسند را ندارد.

سلیمانی اظهار کرد: باید موضوع ارتقای سطح اعتماد مردم به نظام و دولت در دستور کار قرار گیرد و تمام کارهای مثبت و موثری که در کشور صورت می‌گیرد به اطلاع مردم برسد.

وی در ادامه گفت: هرچند در برخی کشورهای همسایه شاهد فعالیت گروه های تروریستی و تکفیری هستیم، ولی خوشبختانه با تلاش، هماهنگی و همدلی کلیه دستگاه ها و نهادهای مسئول در حوزه امنیتی و به لطف خداوند سبحان شاهد بحران امنیتی در استان و شهرستان ثلاث باباجاني نيستيم.

سلیمانی گفت: از يك منظر بيروني در شهرستان ثلاث باباجاني شاهد هماهنگي و انسجام مثال زدني ميان مسئولين دستگاه ها و نيز یک رابطه صميمي و توام با اعتماد متقابل میان مردم و مسئولين با هم هستیم که جای تقدیر دارد.

وی افزود: اميدواريم با توجه به چنين روحيه همدلانه اي شاهد توسعه در تمامي ابعاد آن بالاخص توسعه امنيت پايدار در منطقه باشيم.

وی تصریح کرد: عليرغم تنوعات موجود، خوشبختانه مرد فهيم اين سامان به خوبي وحدت و همدلي را در ميان طوايف مختلف برقرار ساخته اند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه با بیان اینکه جابجايي افراد در حقيقت تغيير محل خدمت و جابجايي خدمتگزاران از سنگري به سنگر ديگري است، گفت: اميدواريم نتيجه تغييرات و جابجايي ها پويايي بيشتر و خدمت مناسبتر به مردم به عنوان ولي نعمتان ما باشد.

سلیمانی گفت: با توجه به اينكه حدود دوسوم جمعیت شهرستان ثلاث باباجانی در مناطق روستايي سكونت دارند، بخشداران وظيفه سنگين تري در رفع مسائل مبتلابه شهرستان دارند.

وی افزود: بخشداران به عنوان مسئولاني كه نزديك ترين ارتباط را با بدنه اجتماعي شهرستان دارند، مي بايست بامهارت بالاتري ارتباط صميمانه با مردم برقرار کنند تا با درك صحيح از نيازهاي واقعي آنها، تلاش بيشتري در جهت تحقق اين نيازها از خود نشان دهند.


انتهای پیام