• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-17214-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

برپایی اردوی تیم ملی اسلالوم در کرمانشاه

سرپرست هیات قایقرانی کرمانشاه از برپایی اردوی آمادگی تیم ملی اسلالوم مردان در کرمانشاه خبر داد.

وحید چراغی درگفت وگو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به آغاز ششمین دور تمرینات تیم ملی اسلالوم مردان ایران به منظور حضور در مسابقات آسیایی جاکارتا 2018، اظهارکرد: این اردوی تدارکاتی از امروز(23 خرداد) به میزبانی استان کرمانشاه آغاز شده و تا 26 خرداد ادامه خواهد یافت.

وی گفت: این اردوی تدارکاتی با حضور امیرمحمد فتاح پور و محمدمهدی کنارنگ از ملی پوشان کشور و با سرمربیگری مسعود خدایاری در رودخانه سیروان کرمانشاه برگزار می شود.

سرپرست هیات قایقرانی کرمانشاه تصریح کرد: باتوجه به اینکه درکشور ما پیست مصنوعی تمرین اسلالوم وجود ندارد، از پیست های طبیعی چند استان کشور برای تمرین استفاده می شود که یکی از آنها رودخانه سیروان کرمانشاه است.

وی با بیان اینکه رودخانه سیروان کرمانشاه به دلیل آب خروشان و متلاطم و نیز موانع طبیعی یکی از پیست های طبیعی مناسب برای تمرین اسلالوم است، گفت: در تلاشیم تا این رودخانه را به عنوان یکی از پیست های طبیعی مهم اسلالوم کشور معرفی کنیم.

چراغی تاکید کرد: برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی اسلالوم در کرمانشاه به ورزشکاران این استان کمک خواهدکرد تا از تجربیات ورزشکاران مطرح و بزرگ این رشته استفاده کنند، علاوه بر این در بحث کمک فدراسیون به هیات قایقرانی کرمانشاه تاثیر مثبتی خواهد داشت.

وی با اشاره به فعالیت بیش از 10 ورزشکار رشته اسلالوم در کرمانشاه، افزود: از آنجایی که هزینه خرید قایق های اسلالوم بالاست و برای هرقایق چهار میلیون تومان باید پرداخت کرد، هیات قایقرانی کرمانشاه درحال حاضر تنها یک قایق یک نفره و یک قایق دونفره مربوط به این رشته را دارد.

سرپرست هیات قایقرانی کرمانشاه تصریح کرد: قایقرانان اسلالوم کرمانشاه برای تمرین مجبورند ازقایق های کاناپولو که شباهت هایی به قایق های اسلالوم دارد، استفاده کنند.


انتهای پیام