• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-18214-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

"قاتل" فراری در کرمانشاه دستگیر شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و دستگیری قاتل فراری پس از دو سال در شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار کرد: به دنبال وقوع یک فقره قتل در فروردین ماه سال 1395 در یکی از شهرک های حاشیه‌ای کرمانشاه که طی آن یک نفر با استفاده از سلاح شکاری ساچمه زنی اقدام به قتل خانمی کرده و سپس از محل متواری شده بود شناسایی و دستگیری وی در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اینکه قاتل محل اقامت مشخصی نداشت شناسایی وی برای ماموران سخت شده بود اما در نهایت ماموران یکی از کلانتری‌های کرمانشاه با کارهای شبانه روزی و استفاده از شگردهای پلیسی دریافتند که قاتل با هویت جعلی (مدارک هویتی برادرش) در سطح شهر و یکی از بخش‌های کرمانشاه تردد می‌کند.

آمویی خاطرنشان کرد: با تحقیقات بیشتر مشخص شد قاتل با استفاده از یک دستگاه وانت نیسان قصد ورود به شهر کرمانشاه را دارد، از این رو گروهی از ماموران کلانتری به ورودی شهر اعزام و پس از مشاهده خودرو مذکور نسبت به توقیف آن و دستگیری قاتل اقدام کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه یادآوری کرد: پس از انتقال متهم به کلانتری و پس از بازجویی های فنی، وی به ارتکاب یک فقره قتل اعتراف و انگیزه اش را از این کار اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

وی با اشاره به تشکیل پرونده ای در این خصوص، گفت: متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

آمویی در پایان اظهار کرد: ماموران پلیس در راستای وظایف و رسالتی که برعهده دارند از تمامی ظرفیت ها و توانایی خود به منظور برخورد با مجرمان استفاده می کنند.


انتهای پیام