• یکشنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-13014-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

اعلام محدودیت‌های "ترافیکی" راهپیمایی 22 بهمن در کرمانشاه

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، از اعمال برخی محدودیت‌های ترافیکی در شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ فضل الله شیری اظهار کرد: اعمال محدودیت های ترافیکی در مسیرهای راهپیمایی و منتهی به آن از ساعت هشت صبح فردا (22 بهمن) آغاز و تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت.

وی افزود: محدودیت‌های ترافیکی از مسیر تقاطع کارگر به سمت میدان آزادی،  تقاطع  میدان جلیلی به سمت میدان آزادی،  تقاطع خیایان 17 شهریور به سمت میدان آزادی، تقاطع آتش نشانی به سمت تقاطع بسیج،  تقاطع دادگستری به سمت تقاطع بسیج و بالعکس و سه راه 22 بهمن به سمت تقاطع بسیج اعمال می شود.

شیری خاطرنشان کرد: این محدودیت‌های ترافیکی در معابر و کوچه‌های مرتبط با بلوار شهید بهشتی تا مسیر تقاطع بسیج نیز اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه افزود: بلوار بنت الهدی به سمت خیابان شهدای اشک تلخ و بلوار مصطفی امامی به سمت خیابان کوهساری به عنوان مسیرهای جایگزین برای تردد شهروندان درنظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: همچنین در مسیرهای راهپیمایی، پارک خودرو از ساعت شش صبح ممنوع خواهد بود و اگر در طول این مسیر خودرویی متوقف شده باشد به وسیله جرثقیل به پارکینک منتقل خواهد شد.

شیری در پایان از همه شهروندان خواست تا ضمن رعایت محدودیت‌های ترافیکی، از وسایل حمل و نقل عمومی برای شرکت در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن استفاده کنند.

مراسم راهپمیایی یوم الله 22 بهمن شهر کرمانشاه، ساعت 10 صبح فردا (دوشنبه) از روبروی مسجد جامع به سمت چهار راه بسیج برگزار می‌شود.


انتهای پیام