• یکشنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9511-8788-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان:

برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی در کرمانشاه درآمد است، نه هزینه

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی در کرمانشاه درآمد است، نه هزینه.

 به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، صابر رحیمی در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه اظهارکرد: برگزاری این مسابقات یک فرصت استثنایی برای معرفی کرمانشاه به جهانیان است.

 وی ادامه داد: برخی ها نقدهایی در خصوص این میزبانی عنوان کرده اند که مثلا "صرف این همه هزینه چه چیزی را نصیب کشتی کرمانشاه می کند" که در جواب این منتقدین باید گفت برگزاری این مسابقات نه تنها هزینه ای را متحمل استان نمی کند، بلکه به نوعی کسب درآمد برای استان کرمانشاه محسوب می شود.

 سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: با برگزاری این مسابقات در چنین سطحی هتلدار، رستوران دار، شرکت هواپیمایی، سوغات فروش، تورگردان و ... همه منتفع می شوند و در کنار همه اینها سالن ورزشی امام خمینی(ره) کرمانشاه نیز به صورت ویژه ای تجهیز می شود.

 رحیمی خاطرنشان کرد: همچنین اسم کرمانشاه در کنار آمریکا و روسیه به عنوان تنها میزبانان مسابقات جام جهانی کشتی خواهد آمد.

 وی خاطرنشان کرد: در اداره کل ورزش و جوانان استان اعتقاد ویژه ای به برون سپاری خدمات و همچنین واگذاری امور به جوانان داریم و برای برگزاری این مسابقات بیش از 50 درصد امور اجرایی را به جوانان سپرده ایم.

 سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: در همین چند وقت اخیر که سرپرستی این اداره کل را بر عهده گرفته ام بیش از یک میلیارد و 100 میلیون تومان اعتبار جذب کرده ام.

 رحیمی یادآور شد: اولین استانی هستیم که توانسته ایم دفتر جذب سرمایه گذاری در ورزش را راه اندازی کنیم.

 وی خاطرنشان کرد: به دنبال ایجاد اشتغال و مسکن ورزشکاران هستیم.

 این مقام مسئول در اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: هرگونه هزینه ای برای ورزش یک نوع سرمایه گذاری بلند مدت برای توسعه شهر است و اگر بتوانیم سالی دو، سه مرتبه چنین میزبانی هایی را در کرمانشاه داشته باشیم، نام کرمانشاه در سطح جهانی سر زبانها می افتد و پس از آن است که سرمایه گذاران به سمت این استان می آیند و اقدام به سرمایه گذاری می کنند.

 رحیمی تاکید کرد: با برند ورزش می توان نام کرمانشاه را در جهان مطرح کرد.

 سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با بیان اینکه استاندار و همه معاونت های استانداری کرمانشاه در امر میزبانی این مسابقات پای کار هستند، گفت: حمایت از این مسابقات یک عرق ملی و یک عرق استانی می خواهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: