• سه شنبه ۲۶ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9511-9988-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

جام جهانی کشتی آزاد- کرمانشاه

150 خبرنگار داخلی و خارجی مسابقات را پوشش می دهند
حضور خبرنگارانی از آلمان، انگلیس و چین

مسئول کمیته اطلاع رسانی مسابقات جام جهانی کشتی آزاد کرمانشاه گفت: 150 خبرنگار داخلی و خارجی مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه را پوشش رسانه ای می دهند.

 بهمن اختیاری در گفت و گو با خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، در این باره اظهارکرد: برای پوشش رسانه ای مسابقات جام جهانی کشتی در کرمانشاه خبرنگارانی از کشورهای آلمان، انگلیس و چین درخواست مجوز از فدراسیون کشتی کرده اند.

 وی ادامه داد: همچنین 49 خبرنگار از رسانه های سراسری کشور، 30 نفر از رسانه های محلی استان کرمانشاه و 65 نفر از عوامل صدا و سیما این مسابقات را پوشش رسانه ای می دهند.

 مسئول کمیته اطلاع رسانی مسابقات جام جهانی کشتی آزاد کرمانشاه گفت: این مسابقات به صورت کامل و در هر دو روز پنجشنبه و جمعه به صورت اچ دی از تلویزیون پخش زنده می شود.

 اختیاری خاطرنشان کرد: نحوه پخش تلویزیونی این مسابقات به این شکل است که شبکه سه سیما و شبکه ورزش به صورت اشتراکی و نوبتی و شبکه زاگرس به صورت کامل مسابقات را پخش زنده می کند.

 به گزارش ایسنا، رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در سال 2017 میلادی، روزهای 28 و 29 بهمن ماه در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه و با حضور هشت کشور برتر دنیا برگزار می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: