• جمعه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-1685-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه کرمانشاه:

ظرفیت های عظیم کشور باید به کار گرفته شود

امام جمعه کرمانشاه گفت: ایران کشور ثروتمندی است و باید این ظرفیت های عظیم به خوبی به کار گرفته شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، آیت الله مصطفی علماء در جلسه شورای اداری استان که با حضور وزیر کشور برگزار شد، با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، اظهار کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری یک نسخه شفابخش است که همه باید به آن عمل کنیم.

امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه بیش از 12 سال است که رهبری موضوعات اقتصادی را برای نامگذاری سالها انتخاب می کنند، گفت: این مساله نشان می دهد در حوزه اقتصادی نیاز به کار و تلاش بیشتری داریم.

وی مشکل عمده کشور را مشکلات معیشتی دانست و گفت: کشور ما کشور ثروتمندی است و باید با استفاده درست از ظرفیت ها به سمت رفع مشکلات حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه مدیران باید با انگیزه بیشتری کار کنند، گفت: مدیریت انقلابی، کارآمد و با انگیزه نیاز امروز کشور برای رفع مشکلات است. مدیران نباید بگونه ای عمل کنند که دشمنان ما بگویند نظام ناتوان است.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی کشور مقتدری است که غربی ها نیز به این اقتدار ما اقرار دارند، گفت: کشور در حال رشد و پیشرفت است، اما  باید بیش از اینها تلاش کنیم.

آیت الله علماء به انتخابات ریاست جمهوری و شوراها هم اشاره کرد ئ گفت: حضور مردم در این انتخابات خیلی مهم است و به اقتدار نظام می افزاید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: