• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-18514-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره اجرائیات شهرداری:

بساط "جنگ خروس" در کرمانشاه برچیده می‌شود

رئیس اداره اجرائیات شهرداری کرمانشاه از برخورد با افرادی خبر داد که در سطح شهر و بوستان‌های اطراف "جنگ خروس" راه می‌اندازند.

علی ناصری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه جنگ انداختن خروس کار غیرقانونی است، گفت: با افرادی که این کار را خصوصا در معابر و انظار عمومی انجام می‌دهند برخورد خواهد شد و بساط این افراد جمع می‌شود.

وی با بیان اینکه افرادی که پرنده‌فروشی می‌کردند و یا به هر نوع با انواع پرندگان ارتباط داشتند در گذشته در برخی نقاط مانند "کوچه لک‌ها" تجمع می‌کردند، یادآوری کرد: با اقدامی که شهرداری برای احداث بازار پرنده‌فروش‌های کرمانشاه انجام داد، همه این افراد در این بازار که در محدوده کمربندی غربی و نزدیک دیزل‌آباد واقع شده، ساماندهی شدند.

رئیس اداره اجرائیات شهرداری کرمانشاه خاطرنشان کرد: این مرکز صرفا برای خرید و فروش پرندگان است و جنگ انداختن پرندگان از جمله خروس در این بازار و اطراف آن غیرقانونی و تخلف است.

به گفته ناصری، متولی اصلی بازار پرنده‌فروش‌ها سازمان میادین و مشاغل شهری شهرداری است که نیروی ثابتی برای جلوگیری از موارد تخلف اینچنینی در محدوده بازار پرنده‌فروش‌ها دارد.

وی تاکید کرد: اداره اجرائیات نیز در صورت مشاهده این موارد حتما برخورد لازم و جمع‌آوری بساط افراد متخلف را انجام خواهد داد.

رئیس اداره اجرائیات شهرداری کرمانشاه از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد تخلفی از این دست با سامانه 137 شهرداری تماس بگیرند که بلافاصله به موضوع رسیدگی خواهد شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: