• سه شنبه ۲۹ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-2485-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه کرمانشاه:

نیروهای مسلح ما الگوی برخی کشورها هستند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: امروزه نیروهای مسلح ما به الگویی برای  برخی کشورها که مورد تهاجم قرار گرفته اند، تبدیل شده اند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، آیت الله مصطفی علماء در مراسم گرامیداشت روز ارتش  با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران ویژگیهای خاصی دارد که کمتر ارتشی در جهان این ویژگیها را دارد، اظهار کرد: ارتش ایران یک ارتش مکتبی، بابصیرت و قدرتمند است که در سالهای پس از پیروزی انقلاب در عرصه های مختلف به خوبی امتحان پس داده و به داشتن چنین ارتشی به خود می بالیم.

وی اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در این چند دهه از عمر انقلاب حماسه ها خلق کرده و به خوبی دین خود را به نظام ادا کرده است.

وی با بیان اینکه ارتش از ارکان امنیت مثال زدنی کشور است، گفت: امروز نیروهای مسلح ما بعنوان الگو در دنیا مطرح هستند و برخی کشورهای اسلامی از اینها الگو گرفته اند.

آیت الله علما افزود: امروزه برخی کشورها که مورد تهاجم دشمنان قرار گرفته اند از نیروهای مسلح ماالگوبرداری کرده اند که چگونه از کشورشان در مقابل این تهاجمات دفاع کنند.

وی در ادامه با اشاره به اقتدار کنونی نظام جمهوری اسلامی ایران، گفت: همه باید در خدمت نظام و انقلاب باشیم و بکوشیم که بر این اقتدار افزوده شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: