• سه شنبه ۲۹ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-2785-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رییس ستاد انتخابات کرمانشاه:

نامزدهای انتخابات از دادن وعده های دروغين و تخريب رقبا پرهيز كنند

رئيس ستاد انتخابات استان كرمانشاه گفت: آثار و عواقب رأي افراد در انتخابات به خود آن ها بازمي گردد و تجربه هاي گذشته نشان داده اگر انسان هاي اصلح انتخاب شوند، به سود جامعه است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، يوسف شاه حسيني در دهمين نشست ستاد انتخابات استان كرمانشاه گفت: در دو انتخابات بسيار مهم رياست جمهوري و شوراهاي شهر و روستا بايد تلاش كرد در كنار ايجاد شور و نشاط انتخاباتي، در فضاي جامعه آرامش نيز وجود داشته باشد. همچنين باید فرصت تبليغات براي نامزدها به شكل مناسبي فراهم شود.

معاون سياسي و امنيتي استانداری کرمانشاه با تاكيد بر اينكه بايد انتخاباتي در تراز جمهوري اسلامي برگزار كنيم، اظهار کرد: يكي از راهكارها اين است كه نامزدها بيشتر به سمت اثبات شايستگي ها و اعلام برنامه هاي خويش قدم بردارند و از  تخريب رقبا و ارايه وعده هاي دروغين دوري كنند.

شاه حسيني از نامزدهاي انتخابات شوراها خواست به مباحث قومي دامن نزنند و افزود: نامزدها با گذر از منافع فردي به سمت دفاع و حمايت از منافع عمومي حركت كنند.

وي با تاكيد بر مهم بودن آراي مردم در سرنوشت جامعه، اظهار کرد: آثار و عواقب رأي افراد در انتخابات به آن ها بازمي گردد و تجربه هاي گذشته نشان داده اگر انسان هاي اصلح انتخاب شوند، به سود جامعه است.

رئيس ستاد انتخابات استان كرمانشاه تصريح كرد: بايد به گونه اي عمل كرد كه نشانه هاي پختگي و آموختگي از تجربيات گذشته در رفتارهايمان هويدا باشد.

در اين نشست موضوعاتی همچون الكترونيكي شدن انتخابات شوراها، بررسي راهكارها براي تبليغات مناسب انتخاباتي و مكانيسم هاي اعلام صلاحيت ها و دريافت درخواست هاي افراد رد صلاحيت شده مورد بحث و بررسي قرار گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: