• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-20314-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

850 دستگاه تاکسي فرسوده شهر کرمانشاه از چرخه حمل و نقل خارج شد

مديرعامل سازمان تاکسيراني کرمانشاه گفت: 850 دستگاه تاکسي فرسوده شهر کرمانشاه از چرخه حمل و نقل خارج و تاکسي هاي نو جايگزين آنها شد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سجاد سليمانی نوسازي ناوگان تاکسيراني کرمانشاه را از مهمترين برنامه هاي اين سازمان در سال جاري عنوان کرد و افزود: طرح نوسازي ناوگان تاکسيراني کرمانشاه از سال گذشته آغاز شد و در اين مدت عمرناوگان تاكسيراني کرمانشاه از 9 سال به هفت سال كاهش يافت.

سلیمانی با اشاره به اينکه در ناوگان حمل ونقل عمومي درون شهري کرمانشاه 1500 دستگاه تاکسي فرسوده با عمر بيش از 10 سال وجود دارد، خاطرنشان کرد: از اين تعداد صاحبان 850 تاکسی موفق به تبديل به احسن تاکسي خود شده و 650 نفر نيز به بانکهاي عامل جهت طي فرآيند تعويض معرفي شده اند.

مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني شهر کرمانشاه، درباره وضعيت نوسازي تاکسي‌هاي فرسوده شهر کرمانشاه اظهار کرد: سال گذشته حدود 850 دستگاه تاکسي در شهر کرمانشاه نوسازي شده که از اين تعداد 800 دستگاه را پيکان هاي فرسوده ناوگان تاکسيراني تشکيل مي دادند.

سليماني با اشاره به اجراي طرح اعطاي 20 ميليون تومان وام براي هر دستگاه تاکسي فرسوده توسط دولت، گفت: در اين طرح 20 ميليون تومان وام با سود 16 درصد و با آورده پنج ميليون تومان به مالکان تاکسي هاي فرسوده تعلق مي‌گيرد، همچنين خودروي اسقاطي اين افراد به مبلغ پنج ميليون تومان خريداري مي‌شود که اين فرصت خوبي براي تاکسيداران است تا تاکسي‌هاي فرسوده خود را نوسازي کنند.

مديرعامل سازمان تاکسيراني کرمانشاه با تأکيد بر عزم جدي اين سازمان براي نوسازي ناوگان فرسوده شهر کرمانشاه در سال جاري افزود: اميدواريم با توجه به دستورالعمل وزرات کشور و ستاد مديريت حمل ونقل و سوخت کشور در خصوص محدويت تردد براي خودروهاي فرسوده با عمر بيش از 10 سال، طي فرصت باقيمانده بتوانيم به اهداف موردنظر سازمان برسيم و موفق به نوسازي تمامي تاکسي هاي ناوگان تاکسيراني کرمانشاه شويم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: