• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 961-5984-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

استاندار کرمانشاه:

رسیدن قطار به کرمانشاه خیلی از 31 فروردین دور نخواهد بود

 استاندار کرمانشاه گفت: موعد 31 فروردین برای رسیدن قطار به کرمانشاه را برای تسریع در کار اعلام کردیم، اما زمان رسیدن قطار به کرمانشاه نیز خیلی از 31 فروردین دور نخواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اسدالله رازانی در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی سطح شهر کرمانشاه که امروز (30 فروردین) انجام شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز از پروژه راه آهن کرمانشاه بازدید کردم که با شرایط خوبی در حال پیشرفت است و ایستگاه نیز پیشرفت فیزیکی قابل توجهی دارد.

وی افزود: فقط بارندگی‌های اخیر مقداری روند کار را به تاخیر انداخته است.

مدیر ارشد استان کرمانشاه معتقد است، هیچ مانعی برای اجرای این پروژه وجود ندارد و تامین مالی هم حتی دو برابر بودجه سال 95 برای قطار کرمانشاه انجام شده و وزارت راه و شهرسازی تمام قد پای کار است.

رازانی زمان رسیدن قطار به کرمانشاه را بهار امسال عنوان کرد و ادامه داد: مهلت 31 فروردین را برای سرعت گرفتن پروژه اعلام کردیم که خوشبختانه باعث تسریع در روند کار شد، اما زمان دقیق رسیدن قطار به کرمانشاه نیز چندان از 31 فروردین دور نخواهد بود.

باید پای سرمایه‌گذاران به دهکده المپیک باز شود

وی در ادامه به پروژه دهکده المپیک کرمانشاه اشاره داشت و خاطرنشان کرد: برای دهکده المپیک (به غیر از استخر قهرمانی و ورزشگاه شش هزار نفری) بودجه ملی نداریم و باید از روش‌های دیگر خصوصا مشارکت بخش‌های مختلف از جمله بخش خصوصی این پروژه 110 هکتاری را پیش ببریم.

به گفته این مسئول، کارهای خوبی هم برای جذب مشارکت سایر بخش‌ها خصوصا بخش خصوصی صورت گرفته و سرمایه‌گذارانی برای احداث میدان سوارکاری، هتل و ... اعلام آمادگی کرده اند.

استاندار کرمانشاه بیان کرد: در این بین ورزشگاه شش هزار نفری پیشرفت خوبی دارد و در مرحله نصب و احداث سقف است.

رازانی با بیان اینکه ورزشگاه شش هزار نفری هرسال از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به استان ردیف دارد، گفت: تلاش می‌کنیم این مجموعه امسال به بهره‌برداری برسد.

وی یادآوری کرد: استخر قهرمانی شرایط متفاوتی دارد و باید از سطوح مختلف استانی، ملی و وزارت ورزش و جوانان برای تکمیل آن اعتبار جذب کرد.

پروژه‌های عمران شهری کرمانشاه روند خوبی دارد

مدیر ارشد استان کرمانشاه سپس از شش پروژه عمران شهری کرمانشاه شامل ساماندهی ورودی شرقی، سراب قنبر، تقاطع ده مجنون، تقاطع امام حسین(ع)، بلوار کیهانشهر و خیابان آیت الله زرندی هم یاد کرد و افزود: طی بازدیدی که از این پروژه‌ها داشتیم با سرعت خوبی در حال اجرا هستند و مشکل خاصی پیش روی این پروژه‌ها نیست.

رازانی از همه این پروژه‌ها به عنوان طرح‌های مهم و تاثیرگذار یاد کرد که با سرعت خوبی در حال اجرا هستند و امسال و سال آینده تعدادی از آنها به بهره برداری می‌رسد.

وی عنوان کرد: خوشبختانه از زمان شروع فعالیت شهردار جدید، شهرداری کرمانشاه در مسیر درست و روبه پیشرفت شروع به حرکت کرده است و روند فعالیت‌های شهرداری در یکساله اخیر مفید و موثر بوده است، هم از نظر امور و اداره شهر و هم پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه در سال 95 اتفاقات خوبی در حوزه مدیریت و عمران شهر کرمانشاه رخ داد، گفت: امیدواریم سال 96 نیز سال خوبی برای شهر کرمانشاه باشد که البته افق روشن و مثبتی هم پیش روی شهر می‌بینیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: