• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-21214-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

ترک اعتیاد در گاوداری!

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: کمپ غیرقانونی ترک اعتیاد که در یک گاوداری دایر شده بود، توسط عوامل انتظامی شناسایی و از ادامه فعالیت آن جلوگیری شد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ رضا شیرزادی اظهارکرد: افرادی برای کسب سود و منفعت مالی اقدام به راه‌اندازی یک کمپ غیرقانونی در یک گاوداری واقع در جاده کرمانشاه به سمت سنندج کرده بودند.

وی افزود: این کمپ پس از شناسایی توسط عوامل انتظامی، با حضور نماینده دستگاه قضایی و عوامل انتظامی شهرستان تعطیل و 29 نفر معتاد ساکن در آنجا به کمپ ترک اعتیاد چشمه سفید منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه متذکر شد: انتظامی شهرستان کرمانشاه با کمپ‌هایی که به صورت غیرمجاز فعالیت می کنند، برخورد خواهد کرد.

شیرزادی با بیان اینکه جمع آوری معتادان متجاهر در دستور کار انتظامی شهرستان کرمانشاه قرار دارد، عنوان کرد: طرح جمع آوری معتادان متجاهر به صورت مداوم در انتظامی شهرستان کرمانشاه اجرا خواهد شد.

وی افزود: معتادان جمع آوری شده توسط ماموران انتظامی، به کمپ‌های مجاز ترک اعتیاد سپرده می‌شوند، تا پس از بهبود به آغوش جامعه و خانواده باز گردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه بیشتر سرقت‌های خرد سطح شهر توسط معتادان متجاهر انجام می‌شود، گفت: جمع آوری این افراد تاثیر بسیاری در کاهش آمار سرقت‌ها دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: