• دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 962-187-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه:

باید از سیاست زدگی در حوزه فرهنگ پرهیز کرد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: با تمام اختلاف سلیقه هایی که در حوزه فرهنگ داریم، نباید در حوزه اجرا سیاست زده عمل کنیم
 
به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، حجت الاسلام رحیم جعفری در جلسه شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، اظهار کرد: چند مبنای کلی برای تحقق اهداف وزارت خانه داریم که قانون مداری و اخلاق مداری از اساسی ترین آن ها است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه دایره وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هدایت، حمایت و نظارت خلاصه می شود، گفت: ما به نوعی مسئول اخلاق مردم هستیم و باید در فرهنگ مردم تاثیرگذار باشیم.

وی اظهار کرد: بعد از گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی، جدا از هرگونه نگاه سیاسی و جناحی باید به تعمیق و بلوغ رسیده، علف های هرز انقلاب را جدا کنیم و یکدل و متحد به آبادانی کشور همت کنیم.

وی با بیان اینکه نباید سیاست زده عمل کنیم، گفت: باید فضای باز فرهنگی را برای همه به خصوص اصحاب فرهنگ و هنر باز کنیم تا با فراق بال به فعالیت خود ادامه دهند.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: سیاست کاری وزارتخانه بر این اساس است که برنامه ها را اعم از همایش، جشنواره، نمایشگاه و... به بخش های خصوصی واگذار کند.

وی در ادامه گفت: مدیرکل پیشین در دوران مدیریت خود بسیار فعال و کوشا بود و برنامه های شاخصی را برگزار کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: