• یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-3785-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کرمانشاه امسال هم به لیگ کشتی نرسید

با وجود اینکه از چندی پیش وعده حضور تیم کشتی کرمانشاه در لیگ امسال داده شده بود، اما باز هم کرمانشاه به این مسابقات نرسید.

محمدحسین محبی رییس هیات کشتی استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، در خصوص دلایل عدم حضور در لیگ کشتی، اظهار کرد: با وجود اینکه مسئولین پتروشیمی کرمانشاه قول  حمایت از تیم کشتی آزاد کرمانشاه جهت شرکت در لیگ برتر را داده بودند، اما هر چه منتظر ماندیم پای کار نیامدند و در نهایت نتوانستیم در لیگ امسال تیم داری کنیم.

محبی مبلغ مورد نیاز برای حضور در لیگ کشتی را حدود 700 میلون تومان عنوان کرد و گفت: متاسفانه شرکت ها و صنایع بخش خصوصی استان حمایتی از ورزش استان انجام نمی دهند.

وی در خصوص حمایت اداره کل ورزش و جوانان از حضور تیم کرمانشاه در لیگ کشتی، گفت: در حال حاضر بسیاری از سالن های ما وضعیت مناسبی نداشته و نیاز به تعمیرات دارند که اداره کل ورزش و جوانان استان حتی از عهده تامین منابع مالی مورد نیاز این کار هم بر نمی آید، چه برسد به تیم داری در لیگ کشتی.

محبی افزود: در بسیاری استانها دستگاه هایی همچون شهرداری از ورزش حمایت خوبی می کنند و تیم های ورزشی را تحت پوشش می دهند، اما نمی دانم چرا در کرمانشاه این کار صورت نمی گیرد.

وی اظهار کرد: چندی پیش با آقای طالقانی هم صحبی داشتم و قرار شد کمک هایی از سوی کشتی دوستان برای تیم داری کرمانشاه دی لیگ کشتی جمع کنند که آن هم به نتیجه نرسید.

رییس هیات کشتی کرمانشاه گفت: امسال کشتی گیران خوبی داشتیم و می توانستیم تیم خوبی را برای حضور در لیگ جمع کنیم، اما متاسفانه وعده های داده شده محقق نشد و در نهایت کشتی گیران ما با تیم های دیگر همچون بیمه رازی قرارداد بستند.

محبی به تاثیر حضور در لیگ بر پیشرفت کشتی استان هم اشاره کرد و گفت: مطمئنا اگر کشتی گیران ما در لیگ حضور داشته باشند در سطح کشور مطرح خواهند شد. همچنین شرکت در لیگ هم موجب افزایش آمادگی کشتی گیران شده و هم از نظر مالی کمکی به آنان خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: