• یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 962-687-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه:

برگزاری کنسرت و جنگ شادی در شهرستانها نیاز به مجوز دارد

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، گفت: اجرای هر برنامه عمومی از قبیل کنسرت و جنگ شادی نیاز به اخذ مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دارد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، آرشام خرسندپور در نشست با روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ها اظهار کرد: متناسب با توانایی و پتانسیل هنری شهرستان ها باید در طول سال یک برنامه شاخص برنامه ریزی و اجرا شود.

 خرسندپور افزود: اخذ موافقت شورای تامین، فرمانداری، امام جمعه شهرستان و به دنبال آن درخواست مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از مراحل الزامی برای اجرای کنسرت در شهرستان ها است.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، با اشاره به صدور مجوز آموزشگاه های چند منظوره از اداره امور فرهنگی، اظهار کرد: در ادامه کار اگر آموزشگاه قصد فعالیت هنری داشته باشد، باید برای هر یک از برنامه ها به صورت مجزا نسبت به اخذ مجوز از این اداره اقدام کند.

وی از امکان حضور گروه های معتبر هنری شهرستان ها برای اجرای برنامه در مرکز استان خبر داد و گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از این امر استقبال می کند و تا حد توان همکاری و کمک خواهد کرد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: