• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-6485-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

/جشن ملی، شادی و شور/

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان:
انتخابات یک رزمایش سیاسی برای ارتقای اقتدار نظام است

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری شرکت در انتخابات را پر اهمیت برشمرد و از همه مردم ولایی ایران اسلامی خواست با حضور در پای صندوق‌های رای بار دیگر با آرمان‌های نظام و رهبری تجدید پیمان کنند.

آیت‌الله امان‌الله نریمانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم حضور حداکثری در انتخابات اظهار کرد: حضور در انتخابات همچون یک رزمایش است که می تواند نقش بازدارنده‌ای در برابر نقشه‌های شوم دشمنان برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.

نریمانی بیان کرد: گاهی رزمایش‌ها نظامی و فیزیکی هستند و گاهی هم سیاسی مثل حضور در انتخابات و آنچه در درجه نخست اهمیت قرار دارد حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های اخذ رای است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: با شرکت پرشور در انتخابات دشمنان نظام که دنبال توطئه علیه نظام جمهوری اسلامی هستند، باردیگر مایوس خواهند شد.

نریمانی در ادامه انتخاب اصلح را وهله دوم شرکت در انتخابات دانست و افزود: مردم باید در ارزیابی‌های خود فراجناحی عمل کرده و به برنامه‌ها رای بدهند.

وی رای بالا را در بالا بردن جایگاه رئیس جمهور اثرگذار ارزیابی کرد و افزود: وقتی فردی با رای کم رئیس جمهور شود اعتبار جهانی او نیز کمتر خواهد بود، زیرا رای مردمی پشتوانه ریاست جمهوری بوده و رئیس جمهور با اتکا به آن خواهد توانست بهتر به برنامه های خود جامه عمل پوشانده و در برابر قدرتهای دنیا ایستادگی کند.

نریمانی تفکر و تعقل را در انتخاب کاندیدای اصلح به اقشار مختلف مردم توصیه کرد و افزود: در این صورت است که کاندیدای اصلح انتخاب می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: